سردار سلامی: سپاه آسایش مردم را بر آسایش خود ترجیح می‌دهد

سردار حسین سلامی روز چهارشنبه در مراسم افتتاح فاز نخست بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حضرت نبی اکرم(ص) زاهدان اظهار کرد: مشی سپاه پاسداران که الهام گرفته از منطق و دیدگاه امامین انقلاب اسلامی هست این است که سپاه جان فدای مردم هست.

هشدار سرلشکر باقری به اروپا: اگر خود را از زنجیرهای حمایت کورکورانه آمریکا رها نکنید به قهقرا می روید

وی با بیان اینکه سپاه آسایش مردم را بر آسایش خود ترحیج می‌دهد افزود: سپاه میدان فداکاری و وفاداری هست البته نیروی زمینی سپاه تجلی روح ایثار و فداکاری است.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: زنجیره‌ای از یک تلاش و مجاهدت سخت کوشانه نیاز است تا طرح های بزرگ که مقیاس ملی دارند به ثمر بنشیند و این اداره سپاه است که در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

وی بیان کرد: نگاه ما این است که در هر سرزمینی که هستیم پیام آور مواهب الهی یعنی امنیت و سلامت و در کنار آن آرامش و رفاه و پیشرفت باشیم.

سردار سلامی تصریح کرد: مردم حیاتی ترین سرمایه انقلاب، نظام و کشور و شایسته فدا شدن هستند و همه ما در راه آرزوهای بلند این مردم فدا خواهیم شد.

وی بیان کرد: ما برای تحقق آرزوهای این مردم پا به میدان گذاشته این مرام و مشی سپاه است در همه جا که حضور داشته باشد جان فدای ملت هست.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: برادران عزیز ما در نیروی زمینی از فرمانده این نیرو گرفته تا ستاد، قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق، سپاه سلمان سیستان و بلوچستان و تمام سبزپوشان در کنار سران طوایف و مولوی های ارزشمند به فکر خدمت رسانی به مردم هستند.

وی افزود: تشکر می‌کنم از کسانی که در ساخت بیمارستان فوق تخصصی نبی اکرم زاهدان که یکی از پیشرفته ترین مراکز درمانی کشور با بروزترین تجهیزات است ما را یاری رساندند و نگاه ما این است هر اقدامی که انجام می‌شود باید بهترین امکانات را داشته باشد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.