حدادعادل: باید برای تقویت دولت فعالیت کنیم نه گرفتن پست و مقام!

غلامعلی حداد عادل امشب در سخنرانی جمع اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان با تسلیت سالروز شهادت حضرت علی(ع)‌ و تبریک ماه مبارک رمضان و پیشاپیش فرارسیدن عید فطر، اظهار داشت: امیدوارم همه مردم از فضائل و برکات این ماه بهره‌مند شوند‌. از همه نیروهای انقلابی صمیمانه تشکر می‌کنم.

وی با ابراز خرسندی از اینکه ائتلاف در عمل ائتلاف و همه نیروهای انقلابی هم‌راستا و همسو هستند، گفت: راهی که ۴۴ سال بیشتر پیش پای مردم قرار گرفته و مردم در این مسیر گام برداشته‌اند، حق، درست و راه نجات مملکت و کشور است.

حداد عادل با بیان اینکه برای استقلال سختی‌ کشیده و بها پرداخت کرده‌ایم، خاطرنشان کرد: اغتشاشات سال گذشته که کشور را گرفته بود و شهدای مدافع امنیتی که تقدیم انقلاب کردیم بهایی بوده که برای استقلال کشورمان پرداخت کردیم.

وی با تاکید بر اینکه نگاهی به جهان بیندازیم، بیان کرد: سوال از کسانی که انقلاب را قبول ندارند، این است که فرض کنید انقلابی در ایران رخ نداده، اما به کدام مکتب و اردوگاه سیاسی اعتماد می‌کنید، که آنها را الگو قرار بدهید؟ آیا غرب، اروپا و آمریکا در جایی از دنیا جز توقع نوکری از مردم، به درد مردم مظلوم خورده‌اند؟

حداد عادل به جنایت رژیم غاصب صهیونیستی علیه فلسطین و مسببان راه‌اندازی جنگ اوکراین اشاره کرد و افزود: ادعای دنیای غرب به رغم همه صحبت‌های جذابی که از صلح، دموکراسی، مردم‌سالاری و حقوق بشر مطرح می‌کنند با آنچه که در عمل ما می‌بینیم یکی است، خیر آنچه که هست عملا جنگ، مردم‌آزای به‌جای مردم‌سالاری، پایمال شدن حقوق انسان‌ها و نبود آزادی است.

به گفته وی، انقلاب اسلامی ما را از سلطه و استبداد غرب نجات داده، دشمنان تحریم و تهدید کرده، اما گوهری که به برکت خون شهدا و رهبری امام(ره) و امام‌خامنه‌ای به دست آمده را باید حفظ کنیم.

حداد عادل با یادآوری اینکه سال گذشته با سرافرازی از مشکلات و اتفاقات عبور کردیم، ادامه داد: دشمنان طوری وانمود می‌کردند که تمام کشورها قصد داشته که ایران را منزوی کنند، در حالی که ایران روز به روز هموارتر و ریشه انقلاب محکم‌تر خواهد شد.

وی با بیان اینکه با همراهی یکدیگر این راه را ادامه خواهیم داد، تاکید کرد: از نیروهای انقلابی درخواست می‌شود که به کار تشکیلاتی بیشتر بهاد داده و به جوانان توجه شود.

حداد عادل با اشاره به اینکه امسال انتخابات مجلس را پیش‌رو داریم، یادآور شد: باید از هم اکنون کار تشکیلاتی آغاز کرده و برای خدمت به نظام و تقویت دولت فعالیت کنیم نه گرفتن پست و مقام.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.