در معاملات امروز قیمت سهام اغلب نمادهای بازار رشد کرده اما نمادهای بزرگ پالایشی افت قیمت داشته‌اند و قرمزترین گروه‌ بازار سهام هستند. امروز تمامی نمادهای خودرویی سبزپوش هستند و همگی با رشد قیمت مواجه هستند.

در ۹۰ دقیقه ابتدایی معاملات امروز، شنبه ۱۵ مرداد ماه، شاخص کل با رشد ۹ هزار واحدی به سطح یک میلیون و ۴۴۶ هزار واحد رسیده و شاخص کل هم وزن نیز با ۴ هزار و ۳۰۰ واحد افزایش به سطح ۳۸۸ هزار واحد رسیده است. شاخص کل فرابورس با رشد ۱۲۰ واحدی در رقم ۱۸ هزار و ۹۸۲ واحد ایستاده است.

بزرگان سبز و قرمز

نماد‌های وبملت، شستا، شپدیس و فملی بیش‌ترین اثر را در رشد شاخص کل بورس دارند و بپاس، خدیزل، فرابورس، دماوند و سمگا بزرگان سبزپوش فرابورس هستند.

در جدول پرتراکنش‌ترین نمادهای بورس شستا صدرنشین است و شپنا و شبندر در رتبه‌های بعدی هستند. در فرابورس نیز نمادهای فرابورس، شاوان و کرمان پرتراکنش‌‌ترین نمادها هستند.

در معاملات امروز قیمت سهام اغلب نمادهای بازار رشد کرده اما نمادهای بزرگ پالایشی افت قیمت داشته‌اند و قرمزترین گروه‌ بازار سهام هستند. امروز تمامی نمادهای خودرویی سبزپوش هستند و همگی با رشد قیمت مواجه هستند.

ارزش معاملات

ارزش معاملات بازار سهام تا این لحظه به ۷۰ هزار میلیارد تومان بالغ شده که هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان به بورس و ۶۹ هزار میلیارد تومان به فرابورس اختصاص دارد. 

نقشه بورس

نقشه ساعت 10 و نیم

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.