معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: در دولت مردمی تلاش شده است تا اعتبارات نقد پرداخت شود و مشکلی در تأمین منابع مورد نیاز برای اجرای طرح‌ها پیش نیاید.

مرتضوی در نشست پیگیری مصوبات سفر رئیس‌جمهور به استان‌های یزد و لرستان که به ریاست معاون اجرایی رئیس‌جمهور و با حضور استانداران و مدیران اجرایی استان‌های مذکور و مسئولان ستاد وزارتخانه‌ها برگزار شد، با قدردانی از روند تخصیص بودجه به این پروژه‌ها، اظهار کرد: انجام تعهدات و تأمین منابع برخی پروژه‌ها جلوتر از میزان پیشرفت کار است و باید با نظارت دقیق بر روند کار و هزینه‌ها، طرح‌ها در موعد مقرر به اتمام برسد.

وی با اشاره به مشکل تبدیل اعتبارات به نقدینگی در گذشته، تصریح کرد: در این دولت تلاش شده اعتبارات نقد پرداخت شود تا مشکلی در تأمین منابع مورد نیاز برای اجرای طرح‌ها پیش نیاید.

معاون رئیس‌جمهور با تقدیر از کسانی که با تلاش خود برای تحقق وعده‌های دولت، دولت سیزدهم را دولت صادق الوعد معرفی می‌کنند، خاطرنشان کرد: اجرای کامل و دقیق مصوبات سفرهای استانی رئیس‌جمهور، اعتبار دولت و آبروی خدمت‌گزاران دولت مردمی خواهد بود.

گفتنی است، استاندار لرستان در سفر دو روزه خود به تهران علاوه بر دیدار با معاون اجرایی رئیس‌جمهوری با بسیاری از مدیران عامل بانک‌ها دیدار و در خصوص اعتبارات لازم جهت برخی پروژه‌های لرستان گفت‌وگو کرد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.