سرهنگ سیاوش محبی با اشاره به عدم بازگشت حدود ۴۰۰ هزار دستگاه خودرو که به استان‌‌های شمالی همچون مازندران و گیلان سفر کرده بودند، اظهار کرد: هموطنان بازگشت خود را موکول به روزهای آخر تعطیلات نکنند به این دلیل که روزهای پنجشنبه و جمعه قطعاً با ترافیک سنگینی روبه‌رو خواهیم شد.

سرپرست پلیس راه راهور از مسافران نوروزی خواست که ضمن مدیریت زمان بازگشت، از همین امروز به موطن‌های خود بازگردند.

این مقام انتظامی از مسافران خواست در زمان بازگشت، صبر و حوصله بیشتری داشته باشند و گفت: تخلفات حادثه‌ساز از جمله سرعت و سبقت غیرمجاز و انحراف به چپ خط قرمز پلیس است.

وی از توقیف بیش از ۲۷ هزار دستگاه خودرو به دلیل‌ تخلفات حادثه‌ساز خبر داد و تصریح کرد: این خودروها تا پایان تعطیلات رفع توقیف نمی‌شوند.

محبی ادامه داد: به تمام همکاران در پلیس‌های راه استان‌های سراسر کشور ابلاغ شده با تخلفات حادثه‌ساز به این دلیل که با جان و سلامت مردم درمیان است، بدون اغماض برخورد کنند.

سرپرست پلیس راه راهور درباره اعمال محدودیت‌‌های ترافیکی نیز متذکر شد: پیش‌بینی کردیم محورهای هراز، آزادراه تهران - شمال و جاده چالوس از ساعت ۱۱ یک‌طرفه شوند اما با توجه به افزایش تقاضای  سفر در چند روز اخیر و با توجه به پرحجم بودن تردد در مسیر جنوب به شمال محورهای مذکور، محدودیت‌های ترافیکی اجرا نشد اما در صورت سنگین شدن ترافیک در مسیر شمال به جنوب محورهای مذکور، محدودیت‌های ترافیکی به منظور تسهیل در تردد اجرا خواهد شد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند