در پی درگذشت دکتر سید محمدرضا عمرانی، عضو هیات علمی دانشگاه صدا و سیما، رئیس این دانشگاه، پیام تسلیتی صادر کرد.

دکتر سید محمدرضا عمرانی، عضو هیات علمی دانشگاه صدا و سیما، درگذشت.

به همین مناسبت، شهاب اسفندیاری، رئیس دانشگاه صدا و سیما، پیام تسلیت زیر را منتشر کرد:

«خبر تلخ و غم‌انگیز درگذشت استاد فاضل و فرزانه و همکار فروتن و پارسا، عضو محترم هیأت علمی گروه معارف دانشگاه صدا و سیما جناب آقای سید محمدرضا عمرانی «رحمت‌الله علیه» را در کمال ناباوری و تأسف دریافت کردم.

وجود این مرد الهی که عمری را خالصانه به آموزش معارف اسلامی و تربیت نسل‌های متوالی از دانشجویان این دانشگاه سپری کرد، آنقدر آکنده از مهر و صفا و معنویت بود که پذیرفتن فقدان او سخت و دشوار است. با آنکه به دلیل عوارض بیماری سخت و دیرینه در رنج و مشقت بود، اما بر زبانش همواره شکر و ثناء الهی جاری بود. همواره با کرامت و بزرگواری همکاران دانشگاه را مورد لطف قرار می‌داد و علی‌رغم کوتاهی‌ها و مشکلات، از هر خدمت کوچکی صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کرد.

اینجانب درگذشت این استاد شریف و سید جلیل القدر را به همسر مکرم و خانواده محترم ایشان و به همه استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه تسلیت گفته و از درگاه الهی غفران و رحمت واسعه و علو درجات برای آن مرحوم مسئلت دارم. باشد که روح پاک او مشمول عنایت و شفاعت حضرت صدیقه طاهره (س) قرار گرفته و با اجداد طاهرینش (ع) محشور گردد.»

دکتر سید محمدرضا عمرانی، از دهه ۸۰ خورشیدی، افزون بر آموزش، در سمت‌های مدیریتی و مشاوره‌ای دانشگاه صدا و سیما نیز مشغول بوده است.

این مطلب برایم مفید است
29 نفر این پست را پسندیده اند