اعمال جراحی زیبایی همیشه به نتیجه مطلوب ختم نمی شوند و گاهی تبعات آنها آنچنان جبران ناپذیر است که چیزی جز افسوس و پشیمانی برای فرد ندارند. در بسیاری از این عمل ها چهره فرد قبل از عمل به مراتب از چهره او بعد از عمل بهتر بوده است.

جوآن ریورز

هنرپیشه‌هایی که با جراحی پلاستیک چهره خود را خراب کردند + تصاویر

جوآن ریورز تایید کرده که اعمال جراحی متعددی را به منظور زیبایی انجام داده و به مواردی نظیر لیفت صورت، لیفت گردن و جراحی چشم هایش اشاره کرده. نتیجه این اعمال جراحی چهره ای به شدت مصنوعی را برای او ساخته و فعالیت حرفه ای را به شدت تحت تاثیر قرار داده تا جایی که بسیاری از کارگردان ها و تهیه کننده های هالیوودی دیگر علاقه ای به همکاری با او ندارند.

دوناتلا ورساچه

هنرپیشه‌هایی که با جراحی پلاستیک چهره خود را خراب کردند + تصاویر

 

اولین نکته ای که بعد از نگاه کردن به چهره خانم ورساچه بعد از عمل جلب توجه می کند لب بالای ورم کرده و غیرطبیعی اوست. در چهره های طبیعی لب پایین معمولا ۵۰ درصد بزرگ تر از لب بالایی است اما در مورد خانم ورساچه این نسبت برعکس شده و ظاهری نامتفارن و نازیبا را برای او ساخته است. علاوه بر این پوست صورت این خانم نیز شکلی کشسان به خود گرفته که احتمالا به خاطر لیزر تراپی های متعدد اوست.

ژاکلین ویلدنشتاین

هنرپیشه‌هایی که با جراحی پلاستیک چهره خود را خراب کردند + تصاویر

ژاکلین ویلدنشتاین را میتوان بهترین مثال برای اعمال جراحی زیبایی ناموفق دانست. طبق گزارشات ژاکلین برای آنکه شوهرش را عاشق خود کند و او را در زندگی نگه دارد ده ها بار تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفته است. به گفته پزشکان ژاکلین احتمالا اعمالی مثل لیفت ابرو، تزریق ژل به لب ها، زاویه سازی چانه، لیپوساکشن، کاشت گونه، جراحی پلک بالا و پایین و گربه ای کردن چشم را انجام داده است.

میکی رورک

هنرپیشه‌هایی که با جراحی پلاستیک چهره خود را خراب کردند + تصاویر

میکی رورک از جمله هنرپیشه های مرد هالیوود است که تاکنون اعمال جراحی متعددی از جمله لیفت صورت، لیفت پلک بالا و همچنین کاشت مو انجام داده است. فیس لیفت این هنرپیشه اما چندان موفق و مطلوب نبوده و آنقدر ناشیانه انجام شده که خط ریش میکی را از بین برده است. علاوه بر این انحنای غیرطبیعی بین گوش و گونه میکی و همچنین نرمه گوش او که حالا به صورتش متصل شده همگی نشان دهنده فیس لیفت صورت هستند که ظاهری غیرطبیعی به او داده اند.

کاروت تاپ

هنرپیشه‌هایی که با جراحی پلاستیک چهره خود را خراب کردند + تصاویر

این کمدین آمریکایی به خاطر اعمال جراحی مختلفی که روی صورتش انجام داده شکلی شبیه به کاراکترهای کارتونی پیدا کرده که البته این کار او میتواند به خاطر شغلش باشد. به گفته پزشکان این هنرپیشه در سالیان گذشته اعمال جراحی مختلفی را روی صورتش انجام داده که از آن جمله میتوان به هلالی کردن ابروها و صاف کردن پوستش اشاره نمود. اما از آنجایی که او با کمک لیزر پوستش را بهبود داده صورتش ظاهری غیر طبیعی پیدا کرده است.

این مطلب برایم مفید است
108 نفر این پست را پسندیده اند