افت قیمت پرتیراژهای سایپا در حالی رقم خورد که به گفته فعالان بازار خودرو خریداری در بازار وجود ندارد و نبود تقاضا موجب شده تا شاهد افت قیمت خودرو در بازار باشیم.

از جمله محصولات سایپا که امروز در بازار مورد ارزیابی قرار  داده‌ایم، می توان به «پراید ۱۱۱»، «پراید ۱۳۱»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان پرتیراژها در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

قیمت پرتیراژهای سایپا در بازار

براساس ارزیابی بازار خودرو «پراید ۱۳۱» که مدت ها است با وجود آنکه تولید آن متوقف شده و همچنان عنوان خودرو ارزان را برای خود حفظ کرده است امروز با افت دو میلیونی قیمت   ۱۰۵ میلیون تومان در بازار داد و ستد شد. این خودرو با توجه به قیمت پایین خود نسبت به سایر محصولات موجود در بازار توانسته طرفداران خاص خود را داشته باشد.

اما قیمت مدل هاچ‌بک پراید یا همان «پراید ۱۱۱»  امروز یک میلیون تومان ارزان تر نسبت به روز گذشته در بازار قیمت خورد و با قیمت ۱۲۵ میلیون تومان در بازار معامله شد.  تولید این خودرو نیز همانند پراید ۱۳۱ متوقف شده اما این خودرو با توجه به قیمت و اسپرت بودن آن همچنان متقاضیان بسیاری دارد، این امر موجب شده تا این خودرو در بازار در رده خودروهای پرطرفدار قرار گیرد.

«تیبا۲ معمولی» دیگر محصول سایپا نیز با توجه به اینکه در رده خودروهای هاچ بک قرار دارد طرفداران خاص خود را دارد، امروز نسبت به روز گذشته یک میلیون تومان ارزان تر شد و با قیمت نسبت به روز گذشته با قیمت ۱۲۰ میلیون تومان معامله شد. «تیبا صندوقدار» نیز با توجه به قیمتی که در بازار عرضه می شود توانسته نظر متقاضیان را به خود جلب کند. براساس ارزیابی بازار این خودرو نیز همانند روز گذشته و با محدوده قیمت ۱۱۴ میلیون‌تومان خرید و فروش شد و نسبت به روز گذشته چهار میلیون تومان ارزان تر شد.

«ساینا» هم که به لحاظ قیمتی و حتی فرمی هم تراز تیبا است نیز امروز در بازار افتی دو میلیون تومانی را تجربه کرد و با قیمت ۱۲۶ میلیون تومان در بازار معامله شد .

2

 

این مطلب برایم مفید است
23 نفر این پست را پسندیده اند