به گزارش «یدیعوت آحارونوت»  «مایک پنس معاون رئیس‌جمهور آمریکا یک هفته قبل از مراسم تحلیف ۲۰ ژانویه (اول بهمن) جو بایدن رئیس‌جمهور منتخب، به اسرائیل سفر کند».

این روزنامه صهیونیستی بدون اشاره دقیق به تاریخ سفر نفر دوم دولت دونالد ترامپ به فلسطین اشغالی از برگزاری این سفر یک هفته مانده به مراسم تحلیف رئیس‌جمهور جدید در آمریکا خبر داد که با این اوصاف سفر پنس احتمالا ۲۴ دی انجام می‌شود.

یدیعوت آحارونوت در بخش دیگری از گزارش امروز یکشنبه خود به سفر «رابرت اوبراین» مشاور امنیت ملی کاخ سفید به فلسطین اشغالی و دیدار او با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی پرداخت.

طبق این گزارش، قرار است مشاور امنیت ملی دولت ترامپ امروز یکشنبه وارد فلسطین اشغالی شود و با بنیامین نتانیاهو دیدار داشته باشد.

یدیعوت آحارونوت افزود: «این دو (اوبراین و نتانیاهو) درباره تحریم‌های ایالات متحده علیه ایران و احتمال اعلام تمایل تعداد بیشتری از کشورها برای عادی‌سازی روابطشان با اسرائیل صحبت خواهند کرد».

این رسانه صهیونیستی همچنین به نقل از «منابع مطلع» در تل‌آویو مدعی شد که تا قبل از پایان دولت ترامپ از قدرت، حدقل دو کشور دیگر به لیست کشورهایی که تاکنون روابطشان با رژیم صهیونیستی را عادی‌سازی کردند افزوده خواهد شد.

این روزنامه چاپ فلسطین اشغالی مدعی شد: «گزارش شده که عمان کشور بعدی است که این اقدام (عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی) را انجام می‌دهد».

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند