سردار تقی مهری اظهار کرد: کلیه مشمولان (دانش آموزان، دانشجویان و طلاب) که در ماه های خرداد، تیر و شهریور سال ۹۸ فارغ التحصیل شده اند و منتظر اعلام نتایج کنکور هستند برابر مقررات تا پایان شهریور ماه مهلت دارند نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام کنند.

وی افزود: این دسته از مشمولان ضروری است از حداکثر مهلت تعیین شده استفاده کنند سپس به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+۱۰مراجعه کنند.

مهری تاکید کرد: مهلت تعیین شده فقط برای معرفی و ثبت درخواست است و تاریخ اعزام به خدمت آنان برای ماه های آتی مشخص می شود تا مشکلی برای انتخاب رشته و ثبت نام نداشته باشند.

وی افزود: مشمولان شرکت کننده در کنکور سراسری در صورتی که طبق نتایج اولیه اعلامی سازمان سنجش مجاز به انتخاب رشته شوند، می توانند تاریخ اعزام خود را تا اول آذر ماه تمدید کنند.

مهری اضافه کرد: با اعلام نتایج قطعی پذیرش دانشگاه ها، مشمولان پذیرش شده با ارائه درخواست معافیت تحصیلی از دانشگاه مربوطه و ابطال برگ آماده به خدمت از مجوز معافیت تحصیلی برخوردار می شوند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا خاطرنشان کرد: مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی  khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند