محمد اسلامی در بدو ورود به اردبیل در جمع خبرنگاران عنوان کرد: فردا در جلسه شورای اقتصاد و با حضور رئیس جمهور تصمیمات جدید برای کنترل بازار مسکن اتخاذ و اعلام خواهد شد تا آرامش به این بازار برگردد.

وی با اعلام این‌که تکمیل و راه‌اندازی مسکن مهر یکی از سیاست‌های اصولی در کنترل بازار مسکن است، خاطرنشان کرد: در این زمینه در برخی از استان‌ها شاهد اختتامیه مسکن‌های مهر هستیم که امیدواریم تا پایان نیمه اول سال جاری در اردبیل نیز این کار به پایان برسد.

وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: پرداخت تسهیلات مناسب برای سازندگان مسکن و بکارگیری تکنولوژی‌های جدید منطبق بر مقررات ملی ساختمان و اجرای ضوابط کلی در این زمینه می‌تواند به جریان تولید مسکن کمک کرده و در این زمینه یک شرایط مثبت و پایداری را شاهد باشیم.

اسلامی تصریح کرد: تمام تلاش دولت بر این است تا با اقدامات فوری و تسهیل‌گر زمینه تولید و ارائه مسکن را فراهم کرده و آرامش را به این حوزه بازگرداند.

وی در این سفر ضمن بازدید از باند اصلی فرودگاه اردبیل که دارای ۶۰ درصد پیشرفت است، تاکید کرد: اصرار دولت بر حفظ ایمنی در این زمینه است و طبق اقدامات انجام شده باند فرودگاه اردبیل با تجهیزات روز دنیا تکمیل و افتتاح می‌شود.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند