مهدی چمران امشب در جمع تشکل‌های ولایی کرمان با اشاره به فتنه اخیر دشمن در کشور اظهار داشت: دشمنان برنامه‌ای گسترده پیچیده بودند، در فضای مجازی عده زیادی از افرادی که در شرارت‌ها همیشه جلو هستند را اجیر کرده بودند و بر موج اعتراضات مردمی سوار شدند و آن حوادث ناگوار را پیش آوردند.

عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه هر یکی از این آشوب‌ها که اتفاق می‌افتد امید دشمن را بیشتر می‌کند، افزود: گرچه این بار خیلی زود آشوب جمع شد، اما اتفاقاتی که افتاد ناگوار بود، عده‌ای جانشان را از دست دادند و به بیت‌المال ضربات زیادی وارد شد.

چمران بیان کرد: آشوب با یک اعلام نامناسب در زمان نامناسب شروع شد و یک حرکت سبب می‌شود دشمن از آن بهره‌برداری کند و مردم را هم به نارضایتی برساند.

عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه دشمنان در این فتنه، اصل نظام را نشانه رفته بودند، افزود: فرق اشرار با مردم این بود که شعار نمی‌دادند، آنها غارت می‌کردند و آتش می‌زدند، انسان بی‌گناه شهید می‌کردند و کتک می‌زدند.

وی ادامه داد: نتیجه‌ای که از این آشوب می‌گیریم این است که ما باید قدر امنیت را بدانیم چراکه دشمنان تلاش می‌کنند در کشور ما امنیت نباشد.

چمران گفت: قاعدتاً تصمیمات ناگهانی و تدابیری که درست نیست نباید در کشور اتفاق بیفتد، ما بعد از ۴۰ سال دیگر فرصت آزمون و خطا نداریم.

وی با تأکید بر اینکه باید نمایندگان انقلابی به مجلس فرستاده شوند و گام‌های بلندتری در مسیر انقلاب و گام دوم انقلاب برداریم، خاطرنشان کرد: هر چه درگیر لایحه‌هایی مثل پالرمو و FATF شویم خودمان را محدود می‌کنیم و خود تحریمی است و نفعی برای ما ندارد.

چمران افزود: اینکه ما فکر کنیم فتنه‌ها تمام شده‌اند، اشتباه است، دشمنان شبانه‌روزی در حال تلاش برای فتنه در ایران هستند و مؤمن همیشه باید هوشیار باشد.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند