یکی از اشتباهات بزرگی که می‌تواند حتی به قیمت از دست دادن جان افراد تمام شود، انداختن کبریت یا سیگار روشن به داخل مخازن فاضلاب شهری است. مخازن فاضلاب شهری به دلیل آنکه مملو از گاز هستند با کوچکترین اشتعالی منفجر می‌شوند.

در صورتی که چنین اقدام احمقانه‌ای از روی ناآگاهی یا برای سرگرمی و تفریح انجام شود جان فرد یا افراد در معرض خطر جدی قرار خواهد گرفت. مانند اتفاقی که به تازگی برای دو جوان خام رخ داد. بر اثر وقوع این اتفاق، چیزی نمانده بود که هر دو نفر آنها جان خود را از دست بدهند.

این دو جوان که برای تفریح اقدام به انداختن سیگار روشن به داخل لوله فاضلاب کرده بودند از حادثه انفجار مخزن فاضلاب جان سالم بدر بردند. ویدئویی که توسط دوربین مداربسته تهیه شده چگونگی وقوع این حادثه را به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو این دو جوان در حالی که سیگار روشن را به داخل لوله فاضلاب یک پاساژ انداخته‌اند و مشغول بررسی لوله فاضلاب هستند دیده می‌شوند. پس از چند لحظه در حالی که آنها در نزدیک لوله فاضلاب ایستاده‌اند و  خیال می‌کنند انفجاری رخ نخواهد داد ناگهان انفجاری مهیب رخ می‌دهد. این ویدئو نشان می‌دهد که پس از وقوع انفجار این دو جوان بر اثر تخریب وحشتناک کف زمین به اطراف پرتاب می‌شوند. 

گفتنی است؛ هنوز از مکان دقیق وقوع این حادثه و سرنوشت این دو جوان گزارشی منتشر نشده است.

این مطلب برایم مفید است
32 نفر این پست را پسندیده اند