پس لرزه های ادعای نماینده نزدیک به پایداری ها مبنی بر آپارتمان گرفتن نمایندگان از وزرا برای منتفی کردن استیضاح ها تمامی ندارد. او حتی مدعی شده بود لیست این نمایندگان راهی شورای نگهبان شده ولی نه این ادعا تاکنون از سوی شورای نگهبان تایید شده است نه دیگر همکاران او این ادعا را پذیرفته اند.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس امروز در حاشیه جلسه علنی مجلس وارد مباحث مربوط به این ادعا شد و روایتی دیگر ارائه کرد.

اسدالله عباسی در حاشیه جلسه علنی صبح امروز دوشنبه مجلس در جمع خبرنگاران با اشاره به اظهارات ابوترابی نماینده نجف‌آباد در خصوص درخواست آپارتمان در ازای انصراف از استیضاح وزرا گفت: هیأت رئیسه مجلس این موضوع را در جلسه امروز بررسی و اعلام کرد که چنین چیزی صحت ندارد.

بنا به گفته وی دو نفر از نمایندگان در دوره فعلی مجلس از برخی وزرا درخواست دریافت آپارتمان را داده بودند که این نماینده آن را به موضوع انصراف از استیضاح ربط داده بود اما هیأت رئیسه این مسئله را تکذیب می‌کند.

عباسی با اشاره به حادثه شب گذشته حمله به خودروی سالک نماینده اصفهان نیز گفت: این موضوع در هیأت رئیسه مجلس بررسی شد. آقای سالک در یکی از خیابان‌های تهران برای انجام مصاحبه مراجعه کرده بود و راننده ایشان که منتظر ایشان بوده، از سوی دو موتورسوار که چهار نفر بودند، مورد حمله قرار گرفت و این افراد برای سرقت کیف و مدارکی که در صندلی عقب خودرو وجود داشت، آمده بودند و هویت‌شان هنوز معلوم نیست. لذا راننده برای دفاع از خود دست به سلاح برده و تیر هوایی شلیک کرد اما به دلیل دستپاچگی یکی از تیرها به پایش اصابت کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند