فریبا گودرزی روز پنجشنبه در گفت: وگو با ایرنا افزود: این سامانه شمال غرب، غرب و ارتفاعات البرز مرکزی را تحت تاثیر قرار می‌دهد و موجب بارش باران گاهی همراه با رعد و برق را به همراه خپاغ داشت.

وی اظهارداشت: امروز نیمه جنوبی کرمان، بخش‌های از خراسان شمالی، خراسان رضوی و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده خواهند داشت.

گودرزی ادامه داد: فردا دامنه‌های زاگرس مرکزی در استان‌هایی مانند لرستان، مرکزی، جنوب غرب کرمان، برخی نقاط اصفهان و البرز مرکزی بارش پراکنده پیش بینی شده است.

وی گفت: جمعه نیز آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان و زنجان بارش پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد‌های شدید موقتی خواهند داشت.

به گفته وی غرب سواحل خزر بارانی خواهد بود.

گودرزی افزود: طی سه روز آینده برای جنوب شرق سیستان و بلوچستان در منطقه زابل وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و کاهش دید پیش بینی شده است.

کارشناس ارشد سازمان هواشناسی گفت: تا شنبه برای بیشتر نقاط کشور روند افزایشی دما پیش بینی شده است.

*تهران گرم می‌شود

کارشناس ارشد سازمان هواشناسی گفت: آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود، کمینه دمای امروز تهران ١۴ شد و بیشینه دمای امروز به ٢٧ درجه می‌رسد که تا شنبه به ٣٠ درجه خواهد رسید.

گودرزی افزود: شهرکرد با دمای صفر درجه و اهواز ٣٧ درجه بالای صفر به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط کشور در ٢۴ ساعت گذشته بودند.

 

این مطلب برایم مفید است