به گزارش "موتور آتوریتی"، در حالیکه نسخه تولیدی GLS از زبان طراحی مدل مفهومی  مرسدس می‌باخ لوکس "آلتیمت" بهره می‌برد،  شباهت زیادی به نسخه مفهومی خود ندارد و تنها برخی از جزئیات طراحی آن را به ارث برده است. این خودرو قبل از ورود رسمی‌اش به بازی SUV های لوکس، در برابر خودروهایی مانند بنتلی بنتایگا  و رولز رویس کولینان قرار می‌گیرد.

مرسدس GLS می‌باخ علامت خطر برای بنتایگا

شاسی‌بلند آینده می‌باخ از بر پایه  نسل آینده GLS ساخته خواهد شد و انتظار داریم می‌باخی‌ها تفاوت‌های بیشتری را در فضای خارجی و فضای لوکس‌تری را در فضای داخلی این خودرو  ایجاد کنند.  از طرفی در این خودرو شاهد طراحی اصلاح شده در داشبورد، ویژگی‌های گسترده چرمی، چوب و عناصر فلزی  خواهیم بود.

مرسدس GLS می‌باخ علامت خطر برای بنتایگا

 در فضای خارجی،  مرسدس می‌باخ GLS با یک جلوپنجره جدید با طراحی و برند تجاری می‌باخ، سپرهای منحصربه فرد و جزئیات کرومی گسترده دیده خواهد شد.

به عنوان گرانترین SUV مرسدس، GLS می‌باخ احتمالا با یک موتور 4 لیتری  V8  توئین توربوی AMG ارائه  خواهد شد و همین موتور در نسخه پلاگین- هیبریدی این اتومبیل نیز به کار خواهد رفت. موتورهای V8 در حال حاضر در اکثر مدل‌های مرسدس به کار می‌روند.

مرسدس GLS می‌باخ علامت خطر برای بنتایگا

مرسدس تمرکز زیادی را در تیونینگ GLS می‌باخ نشان داده تا رانندگی نرم‌تر را از این محصول دریافت کند به همین دلیل خودروساز آلمانی از سیستم پیشرفته‌تر  "کنترل جادویی بدنه"  بهره برده که با استفاده از دوربین‌های ویژه سطح مسیر را با دقت  بررسی کرده و سیستم تعلیق را با توجه به مسیر تنظیم می‌کند.

مرسدس GLS می‌باخ علامت خطر برای بنتایگا

براساس گزارش‌های قبلی مرسدس می‌باخ  GLS به زودی در نمایشگاه خودرویی لس آنجلس در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.