حسین رضازاده قهرمان اسبق وزنه برداری که در سالن مسابقات بازی های آسیایی حضور داشت درباره رقابت علی مکوندی با رقیبانش در دسته ۸۵ کیلوگرم گفت: علی رقابت سختی دارد. ما در دسته ۸۵ کیلوگرم مدت زیادی مدعی بودیم. علی پسر خوبی است و تلاش های خودش را کرده است. امیدوارم که بهترین نتیجه را کسب کند.

او درباره رقابت فردا صبح سهراب مرادی و کیانوش رستمی در دسته ۹۴ کیلوگرم هم حرف زد و گفت: فردا قطعا یک مدال طلا می گیریم. سهراب عملکرد خوبی داشته است و کیانوش هم که به تازگی تغییر وزن داده است. مطمئن هستم فردا سهراب مرادی مدال طلا می گیرد.

از رضازاده درباره سنگین وزن و رقابت بین سعید علی حسینی و بهداد سلیمی هم سوال کردیم که او این واکنش را نشان داد: طلای سنگین وزن هم که برای ایران است. رقابت بین بچه های خودمان است. من پیش بینی می کنم که وزنه برداری دو مدال دیگر هم می گیرد. رنگش مشخص نیست اما در دسته ۱۰۵ هم بچه ها خوب هستند. پیش بینی شخصی ام کسب ۴ مدال است که دو تا از آنها طلا هستند.

رضازاده در پایان درباره اینکه می توانیم رکورد جهان را که دست تالاخادزه گرجستانی است را پس بگیریم یا نه گفت: نمی توانیم. یعنی تا زمانی که یک وزنه بردار جوان پا به دنیای وزنه برداری نگذارد بعید است بتوانیم این رکورد را از او پس بگیریم.