آرشیو روزنامه شماره ۴۴۴۶ دنیای اقتصاد

اخبار خودرو - روزنامه شماره ۴۴۴۶

 • نقاط عطف «خودرو» در ربع قرن اخیر

  دنیای اقتصاد: عمر خودروسازی ایران در شرایطی از نیم قرن نیز عبور کرده که بررسی تولید خودرو در کشور طی ربع قرن گذشته نشان می‌دهد ارتباطات بین‌المللی همواره در این صنعت سبب صعود تیراژ شده و وجود تحریم، افت را در پی داشته است.
 • موج جدید بلاتکلیفی در بازار خودرو

  دنیای اقتصاد: بازار خودرو در شرایطی طی ماه‌های گذشته دچار نوسانات شدید شد که دلیل این وضعیت را می‌توان در بازگشت تحریم‌های صنعت خودرو از سوی ایالات‌متحده آمریکا، جست‌وجو کرد.
 • نقص فنی خودروی هوندا در آمریکا

  دنیای اقتصاد: با توجه به محبوبیت گسترده خودروهای تولیدی شرکت‌های ژاپنی در میان مشتریان ساکن در ایالات‌‌متحده آمریکا، خودروی هوندا سی آر وی به یکی از محبوب‌ترین خودروها در آمریکا تبدیل شده است، به‌گونه‌ای‌که این کراس‌اوور عنوان پرفروش‌ترین محصول این شرکت ژاپنی در آمریکا را به خود اختصاص داده است.
 • استفاده از فناوری خودران در مرسدس

  دنیای اقتصاد: براساس اعلام مقامات شرکت مرسدس‌بنز قرار است برای نخستین بار فناوری خودران‌ها در کلاس اس مرسدس‌بنز که لوکس‌ترین خودروهای این خودروساز را شامل می‌شود مورد استفاده قرار بگیرد.
 • کاهش بی‌سابقه فروش خودرو در چین

  دنیای اقتصاد: میزان فروش خودرو در بازار چین در ماه سپتامبر نیز با کاهش ۶/ ۱۱ درصدی مواجه شد؛ درحالی‌که چین در میان یک جنگ تجاری با آمریکا قرار دارد و رشد اقتصادی آن نیز کاهش یافته است، این میزان کاهش فروش خودرو در این کشور طی ۷ سال اخیر بی‌سابقه بوده است.
 • تعیین تکلیف فوری قیمت‌گذاری خودرو

  ایرنا: عضو هیات علمی گروه مهندسی خودرو در دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: رفع نوسان از بازار خودرو نیازمند تعیین تکلیف فوری قیمت‌گذاری و پرهیز از تصمیم‌گیری دیرهنگام است.امیرحسن کاکایی افزود: در روزهای اخیر شاهد نوسان قیمت خودروها در بازار هستیم که این مساله پیش از هر چیز به بلاتکلیفی در زمینه قیمت‌گذاری خودروها باز می‌گردد.
 • تاثیر کاهش نرخ ارز روی بازار خودرو

  مهر: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است کاهش نرخ ارز، بازار دلالان خودرو را کساد می‌کند.
 • واردات قطعات ۱۹ هزار اتوبوس

  ایرنا: رئیس شورای شهر تهران گفت: مقرر شده قطعات مورد نیاز ۱۹ هزار دستگاه اتوبوس وارد کشور شود تا در داخل ساخته شده و در نهایت بین شهرداری‌ها و ناوگان حمل‌و‌نقل برون شهری توزیع شود.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر