آرشیو روزنامه شماره ۴۳۸۲ دنیای اقتصاد

اخبار خودرو - روزنامه شماره ۴۳۸۲

 • درآمد صرفه‌جویی سوخت در چرخه خودروسازی

  دنیای‌اقتصاد: در شرایطی برخی اخبار غیررسمی از بازگشت بنزین دو نرخی خبر می‌دهند که خودروسازان در سال‌های گذشته به‌خصوص در دوران پساتحریم فرصت اصلاح مصرف سوخت بیشتر محصولات خود را از دست داده‌اند.
 • نظر رئیس‌جمهوری درباره آزادسازی قیمت خودرو

  دنیای اقتصاد: در شرایطی که زنجیره خودروسازی کشور به‌دنبال متقاعد کردن دولت برای آزاد کردن قیمت خودرو است، گفته می‌شود حسن روحانی رئیس‌جمهوری، مخالف این موضوع بوده و آزادسازی را زمینه‌ساز افزایش شدید قیمت‌ها می‌داند.
 • استراتژی جدید هیوندایی در آمریکا

  دنیای اقتصاد: شرکت خودروسازی هیوندایی اعلام کرد عرضه محصولاتش در فروشگاه اینترنتی آمازون را آغاز خواهد کرد. به گزارش رویترز، خریداران می‌توانند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی آمازون آزمایش رانندگی مدل‌های مختلف هیوندایی را ببینند و از تعداد خودروی موجود و قیمت‌های پیشنهادی فروشندگان مطلع شوند.
 • بی‌ام‌و سری ام هم برقی می‌شود

  دنیای‌اقتصاد: شرکت خودروسازی بی‌ام‌و اعلام کرد خودروهای سری ام را نیز برقی خواهد کرد. به گزارش پایگاه تخصصی کار ادوایس از سال ۲۰۲۵ حدود ۴۰ درصد از کلیه تولیدات بی‌ام‌و دارای موتور برقی خواهند بود.
 • صف خودروهای غیرقابل فروش فولکس‌واگن

  دنیای‌اقتصاد: بسیاری از تولیدات جدید فولکس‌واگن برای انجام آزمایشات جدید آلایندگی خودروها در صف انتظار قرار خواهند گرفت.
 • افزایش مهلت ورود خودرو به کشور

  دنیای‌اقتصاد: در شرایطی که واردات خودرو به‌دلیل مدیریت منابع ارزی ممنوع است، با موافقت هیات دولت، مهلت ورود خودروهای ثبت‌سفارش شده به کشور از ۳ ماه به ۶ ماه افزایش یافت. چندی پیش محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت با ارسال نامه‌ای به وزیر اقتصاد، خواستار افزایش مهلت ورود خودرو به کشور از ۳ ماه به ۶ ماه شد.
 • درخواست جدید واردکنندگان خودرو از دولت

  دنیای‌اقتصاد: واردکنندگان خودرو در نامه‌ای به رئیس‌جمهوری، خواستار صدور مجوز واردات خودروهایی شدند که ثبت‌سفارش آنها در گذشته و پیش از مصوبه دولت مبنی بر ممنوعیت واردات خودرو، صورت گرفته است.
 • احداث کارخانه خودروسازی ازسوی رامک خودرو

  گروه بنگاه‌ها: شرکت رامک خودرو با همکاری یک شرکت کره‌ای خودرو تولید می‌کند و اولین محصول آنها اسفند وارد بازار می‌شود.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر

بیشتر