آرشیو روزنامه شماره ۴۲۲۳ دنیای اقتصاد

اخبار خودرو - روزنامه شماره ۴۲۲۳

 • تغییر الگوی خرید خودرو؟

  دنیای اقتصاد: طبق تصمیم دولت در لایحه بودجه ۹۷، قرار است قیمت حامل‌های انرژی از جمله بنزین افزایش یابد و در این شرایط این پرسش مهم پیش می‌آید که رفتار مشتریان، خودروسازان و دولت، در آینده و پس از تصویب این بخش از لایحه، چه تغییری خواهد کرد؟
 • بی‌تصمیمی دولت برای واردات خودرو

  دنیای اقتصاد: در حالی منابع خبری مختلف از زمان مشخصی برای باز شدن سامانه ثبت‌سفارش و افزایش تعرفه واردات خودرو به کشور خبر می‌دهند که به‌نظر می‌رسد دولت هنوز به جمع‌بندی نهایی در این خصوص دست نیافته است.توقف سایت ثبت‌سفارش به هفتمین ماه خود وارد شده است؛ هر چند مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت در تبیین عملکرد خود درخصوص ممنوعیت ثبت‌سفارش واردات خودرو به موضوعاتی چون مدیریت واردات و جلوگیری از خروج ارز تاکید دارند، اما تاکنون خبری از تعیین تکلیف درخصوص پرونده واردات خودرو به کشور صورت نگرفته است.
 • پرچمدار جدید اینفینیتی

  دنیای اقتصاد: شرکت خودروسازی اینفینیتی تصویری از جدیدترین محصولش منتشر کرده است.
 • دورنمای خودروهای ارزان رنو

  دنیای اقتصاد: مارک ساس، مدیر برنامه خودروهای ارزان‌قیمت رنو دلیل موفقیت این خودروساز را بازگو کرد. به گزارش اتوموتیو نیوز، ساس که از سال ۲۰۱۵ مدیریت برنامه خودروهای ارزان قیمت رنو را برعهده دارد، در گفت‌‌وگویی طراحی متناسب با نیاز هر بازار و تامین قطعات از تولیدکنندگان محلی را از عوامل اصلی موفقیت رنو در راهیابی به بازارهای غیر‌اروپایی دانست.
 • رونمایی از بی‌ام‌و کوپه

  دنیای اقتصاد: نسخه جدید خودروی بی‌ام‌و «آی ۸» کوپه به طور رسمی رونمایی شد. به گزارش کار ادوایس، این خودرو شباهت زیادی به «آی ۸ رودستر» دارد. مهم‌ترین برتری این مدل نسبت به نسخه پیشین موتور برقی ۱۰۵ کیلوواتی است که می‌تواند انرژی لازم برای طی مسافت ۵۵ کیلومتری را تامین کند. حداکثر سرعت هنگام استفاده از موتور برقی ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.
 • بودجه ۵۰ تا ۱۰۰ میلیونی نیمی از خریداران خودرو

  فارس: حدود ۵۰ درصد از شرکت‌کنندگان در یک نظرسنجی، بودجه ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومانی برای خرید خودرو در نظر گرفته‌اند که ۵۷ درصد آنها علاقه‌مند به خرید خودروهای شاسی‌بلند هستند. این در حالی است که خودروهای موجود در این رده قیمتی، چینی هستند.
 • ۲۰۱۸ سال خودروهای برقی است

  ايسنا: بسیاری از تحلیلگران برآورد می‌کنند که سال آینده (۲۰۱۸ میلادی) نقطه عطفی برای توسعه و پیشرفت صنعت خودروهای برقی و الکتریکی خواهد بود.وب‌سایت money.cnn، گزارش داد که بسیاری از کشورهای جهان قصد دارند با هدف مقابله با آلودگی هوا و کاهش میزان انتشار آلاینده‌ها و گازهای گلخانه‌ای و حفظ بیشتر محیط‌زیست، خودروهای تمام الکتریکی و برقی را به تولید انبوه برسانند.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر

بیشتر