شماره روزنامه ۶۰۵۸
|
آرشیو روزنامه شماره ۶۰۵۲ دنیای اقتصاد

اخبار حمل و نقل - روزنامه شماره ۶۰۵۲

  • باگ بزرگ بلیت هواپیما

    دنیای اقتصاد-رضا دهقان: با آزاد شدن قیمت‌‌‌گذاری بلیت هواپیما، برخی شرکت‌های ایرانی قیمت‌هایی تا ۶ میلیون تومان را برای پرواز تهران-مشهد به ثبت رساندند. این در حالی است که برخی شرکت‌های تراز جهانی می‌توانند همین مسیر را براساس دلار آزاد ۶۲‌هزار تومانی با کمتر از ۷۰۰‌هزار تومان سرویس‌دهی و پرواز کنند.
  • بهره‌‌‌برداری از ۳۸۷ کیلومتر راه‌‌‌آهن و ۲۳۶ کیلومتر آزادراه

    مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل گفت: در دولت سیزدهم ۳۸۷ کیلومتر راه‌‌‌آهن و ۲۳۶ کیلومتر آزادراه به بهره‌‌‌برداری رسید. به گزارش «دنیای‌اقتصاد»، خیراله خادمی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌‌‌ونقل کشور در نشست خبری عملکرد وزارت راه و شهرسازی در دولت سیزدهم که روز دوشنبه ۱۸ تیرماه در ساختمان دادمان برگزار شد، اظهار کرد: در دولت سیزدهم ۳۸۷ کیلومتر مسیر ریلی با حضور رئیس‌جمهور شهید به بهره‌‌‌برداری رسید. همچنین در بخش آزادراهی ۲۳۶ کیلومتر عمدتا در سال ۱۴۰۲ به بهره‌‌‌برداری رسید که طولانی‌‌‌ترین آن آزادراه شیراز به اصفهان بود. در بخش بزرگراهی نیز ۲۰۱۵ کیلومتر بزرگراه و راه اصلی به بهره‌‌‌برداری رسید که کل استان‌‌‌ها به‌‌‌خصوص استان‌‌‌های شرقی کشور مانند شمال و جنوب سیستان و بلوچستان از آن بهره‌‌‌مند شدند.
  • دریافت تندیس برگزیده دومین اجلاس یکصد برند ملی با رویکرد مسوولیت اجتماعی

    هلدینگ دکا در دومین اجلاس سراسری یکصد برند ملی با رویکرد مسوولیت اجتماعی، تندیس برگزیده را دریافت کرد. مدیر روابط عمومی و ارتباطات هلدینگ دکا با اعلام این خبر گفت: این رویداد ملی همزمان با روز صنعت و معدن با حضور فعالان و چهره‌‌‌های اقتصادی و مدیران برندهای برتر کشور در مرکز همایش‌‌‌های بین‌المللی صدا‌و‌سیما برگزار شد. در این رویداد، شرکت‌ها، برندها و مجموعه‌‌‌هایی که اقدامات ماندگار و ارزشمندی در حوزه مسوولیت اجتماعی انجام داده‌‌‌اند، مورد تقدیر قرار گرفتند. به گزارش روابط عمومی دکا، محمدعلی یاری اظهار کرد: هلدینگ دکا از جمله مجموعه‌‌‌هایی بود که به دلیل انجام فعالیت‌‌‌های گسترده در حوزه مسوولیت اجتماعی، لوح تقدیر و تندیس برگزیده رویداد را دریافت کرد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر