سیاست‌مداران نیاز دارند که همان منطق اقتصادی که در زمان همه‌گیری به‌کار می‌رود را شناسایی کنند. زمانی که یک همه‌گیری رخ می‌دهد، تقاضا برای تدارکات پزشکی همچون ماسک و دیگر وسایل محافظت کننده برای سلامت کارکنان و ونتیلاتور برای بیماران لزوما افزایش می‌یابد. ماسک‌های اضافی و ونتیلاتور‌هایی که بیمارستان در اختیار دارد قبل از همه گیری به سرعت استفاده می‌شوند. یک راه حل برای دولت این خواهد بود که کمک هزینه‌هایی برای شرکت‌هایی که در تولید و مصرف محصولات حساس هستند را پیش از همه‌گیری حمایت کند. در زمان غیر بحرانی فراهم کردن اقلام شاید از طریق خرید مستقیم و ذخیره این محصولات مهم، الزامی است به منظور آنکه کشور زمانی که با یک همه‌گیری احتمالی مواجه شود، آماده باشد. این راه حل نیازمند  این است که دولت موجودی ماسک N۹۵، گان‌های ایزوله، شیلدهای (محافظ) چشم، دستکش، ونتیلاتور، ماسک‌های اکسیژن، وسایل ساکشن، دستگاه‌های ECMO، دستگاه‌های دیالیز، لوله‌های تغذیه‌کننده،گلوکومترها و سوند‌های ادراری را حفظ کند. در حالی که دولت ایالات متحده تلاش کرده است که اقدامات مشابهی را در گذشته آغاز کند، هرگز به دنبال یک برنامه جامع یا تامین مجدد مناسب نبوده است.

آماده سازی محدود به تدارکات نیست بلکه ظرفیت تولید‌کننده‌های داخلی نیز باید توسعه و گسترش یابد. یک پروژه جامع  نیازمند مشورت کردن با متخصصان پزشکی برای تعیین همه چیز‌هایی که برای آماده‌سازی در مقابل همه‌گیری ضروری و لازم است،خواهد بود. در مراحل بعدی این همه‌گیری، دولت بهتر است یک کمیته از متخصصان پزشکی و متخصصان صنایع را جهت مشخص کردن یک لیست جامع از محصولات مهمی که در یک همه‌گیری نیاز می‌شود در کنار هم قرار دهد، اما برای مدت طولانی یا فعالیت در بازار عادی، ظرفیت کافی برای تقویت تولید در مدت زمان کوتاه ایجاد نمی‌شود یا امکان تولید داخلی در حال حاضر وجود ندارد.

به طور کلی، هدف این سیاست‌ها می‌تواند افزایش سریع گنجایش ایالات متحده جهت فراهم آوردن مراقبت‌های حساس برای شهروندانش در مواجهه با یک همه گیری باشد.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند