شماره روزنامه ۶۰۵۸
|
آرشیو روزنامه شماره ۶۰۵۲ دنیای اقتصاد

اخبار بورس - روزنامه شماره ۶۰۵۲

  • بورس در برزخ

    دنیای اقتصاد: اگرچه شاخص، دو روز توفانی در اول هفته را تجربه کرد، اما پس از کاهش هیجان انتخاباتی از روز یکشنبه بیش از ۷۰۰میلیارد تومان سرمایه خرد از بازار خارج شد. به نظر می‌رسد بازار در شرایط فعلی چشم انتظار برنامه‌های کابینه اقتصادی دولت است.
  • سد ورود پول به بورس

    دنیای اقتصاد-امیرمحمد بختیاری: روز گذشته نخستین روز سرخ‌پوش کم‌جان سه‌گانه نماگر‌های اصلی بازار در هفته جاری معاملاتی رقم خورد. در این میان دماسنج اصلی تالار شیشه‌ای که در دوران پساانتخاباتی ماه‌عسل کوتاهی داشت، پس از شروع توفانی در روز شنبه و بازپس‌گیری کانال ۲ میلیون و ۲۰۰هزار واحدی، در روز یکشنبه با کاهش ارتفاع ۰.۱۹درصدی همراه شد و در پایان ساعت معاملاتی روز سه‌شنبه در سطح ۲میلیون و ۲۱۷هزار واحدی قرار گرفت.
  • در ورای کنترل رفتار هیجانی

    دنیای‌اقتصاد: اکنون می‌توان گفت بورس شوک بعد از انتخابات ریاست‌جمهوری را پشت‌سر گذاشته‌است. عقبگرد شاخص‌های سهامی و سرخ‌پوشی یکپارچه بازار از روز دوشنبه نیز به روشنی نشان‌دهنده همین موضوع است. اگرچه معمولا صعود‌‌‌‌‌‌های هیجانی، نزول‌‌‌‌‌‌های هیجانی را به‌دنبال دارد، اما رشد دو روز نخست ابتدای هفته را نمی‌توان در زمره روند صعود پرقدرت دانست.آنطور که رفتار معامله‌گران در روزهای گذشته نشان‌داده میل به‌فروش در این بازار همچنان ادامه دارد و سیری‌ناپذیری وسیعی در این‌خصوص مشاهده‌‌‌‌‌‌می‌شود.

بیشتر

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر