آرشیو روزنامه شماره ۴۴۳۵ دنیای اقتصاد

اخبار بورس - روزنامه شماره ۴۴۳۵

 • انعکاس رونق سهام در زمین کارگزاری‌ها

  هدیه لطفی
  دنیای اقتصاد: عملکرد درخشان بازار سهام در نیمه نخست سال در حالی با ثبت بازدهی بیش از ۶۶درصدی همراه بود که همگام با رونق ایجاد شده در بازار، کارگزاران بورس نیز فعالیت قابل‌توجهی را نشان دادند، به‌طوری‌که کارگزاران فعال در بازار توانستند نیمه نخست سال را با ثبت معاملات بیش از ۱۱۵هزار میلیارد تومانی سپری کنند که در مقایسه با عملکرد مدت مشابه سال قبل، رشد چشمگیر حدود ۱۰۰درصدی را تجربه کرده است.
 • بی‌عملی بورس در دوران طلایی

  زهرا رحیمی
  دنیای اقتصاد: اولین روز از هفته جاری با تداوم رشد قیمت سهام و ورود نقدینگی به معاملات به پایان رسید. بر این اساس دیروز شاخص کل ۶۷۷۰ واحد رشد کرد و ضمن عبور از ۷ کانال، سقف جدیدی در کارنامه خود به ثبت رساند. طی معاملات این روز نیز سهامداران شاهد تداوم رشد دسته‌جمعی سهام مختلف بورسی بودند.
 • سقف‌شکنی آیفکس ادامه دارد

  دنیای اقتصاد: شاخص کل فرابورس ایران، هفته گذشته رشد نزدیک به ۱۱ درصدی را در کارنامه خود ثبت کرد. روند صعودی این نماگر ادامه یافت و طی معاملات روز شنبه، با افزایش ۸۶/ ۳ درصدی (معادل بیش از۸۰ واحد) بالاتر از سطح ۲۱۵۰ واحدی ایستاد و سقف جدیدی برای نماگر این بازار رقم زد. در بازارهای چندگانه فرابورس دیروز، بیش از یک میلیارد و ۳۳۸ میلیون سهام به ارزش نزدیک به ۷۳۵ میلیارد تومان مورد داد و ستد قرار گرفت. نزدیک به ۴۰ درصد از این میزان از نقدینگی در معاملات بازار اول و دوم به گردش درآمد.
 • سود سهام عدالت در ۹۶ چقدر است؟

  خبرگزاری مهر: مشاور سازمان خصوصی‌سازی گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال سود مصوب برای توزیع میان مشمولان سهام عدالت، به ۵ هزار میلیارد تومان برسد.
 • الزام عضویت نهادهای مالی در کانون نهادهای سرمایه‌گذاری

  روابط کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران: عضویت کلیه نهادهای مالی ثبت‌شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار در کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران الزامی شد.
 • رکوردشکنی شاخص سهام در ابتدای هفته

  همایون دارابی
  دنیای اقتصاد : بورس اوراق بهادار تهران در اولین روز از هفته جاری شاهد شروعی مثبت بود که در آن ورود نقدینگی تازه باعث عبور شاخص از یک رکورد تاریخی دیگر و سقف‌شکنی اکثر نمادهای بازار بود.

بیشتر

بیشتر