•   از طرف جمعی از سهامداران شرکت‌های بورس و فرابورس: به‌رغم شرایط خوب بازار، سهامداران شرکت‌های بورس و فرابورس نه‌تنها سودی عایدشان نشده بلکه در مقایسه با بسیاری از شرکت‌های دیگر فعال در بازارسهام، متحمل زیان هم شده‌اند، خوب است کارشناسان بی‌طرف به روشن شدن موضوع کمک کنند.
  •  1388...0938: بعد از تبدیل 4 روز به 60 روز انتظار زجرآور برای دریافت پول فروش 30 درصد سهام عدالت،بانک سپه سرمان منت گذاشت و در 3 مرحله 240 هزار تومان واریز کرد در حالی که وقتی به سایت سهام عدالت مراجعه می‌کنم 2 میلیون تومان سهام فروخته شده است.خواهش می‌کنم مجلس و قوه قضائیه قاطعانه ورود کنند و مشکل مردم را حل کنند.
  •  محسن از تهران: آیا بهتر نیست مثل سابق مردم با مراجعه به کارگزاری‌ها و پرکردن فرم در خواست خود مبنی بر خرید یا فروش سهام را اعلام کنند تا کارگزاری اقدام کند، همه که گوشی هوشمند یا آشنایی به اینترنت ندارند. لطفا تمهیداتی برای این افراد بیندیشید.
  •  ناشناس: نماد شرکت سرمایه‌گذاری نیرو به علت ارائه نکردن گزارش به‌موقع، تعلیق شده و سهامداران را با مشکل مواجه کرده است. خواهشمند است رسیدگی کنید.
  •  عرفان از کرج: چرابانک ملی باقیمانده پول فروش سهام عدالت را واریز نمی‌کند. کارگزاری بانک ملی ظاهرا خوابه.
  •  ناشناس: کارگزاری‌ها راستش را به ما نمی‌گویند. اگه واقعا مشکلات واریز نشدن مبلغ فروش سهام عدالت، به‌خاطر اختلال سامانه‌ها و عدم ثبت است پس چرا از روز اول چیزی در این مورد نگفتند، چرا همش از جواب دادن طفره می‌رفتند و هیچ جواب مشخصی به کسی نمی‌دادند؟ من با اینکه سهامم توی کارگزاری «ارسال شده» نوشته شده و چندتاشو نوشته «قسمتی معامله شده» ولی وقتی توی سایت رسمی سهام عدالت میرم باز نوشته هیچ درخواست فروشی ثبت نشده! خب اگه ثبت نشده پس کارگزاری چرا میگه که معامله شده؟
  •  علی از کرمان: بانک کشاورزی در مدت ۶۵ روز گذشته فقط ۱۲ هزار تومن از پول فروش سهام عدالت را برایم واریز کرده، وقتی هم که به بانک مراجعه می‌کنم همچنان می‌گویند صبر کنید. خب باشه ولی تا کی باید صبر کنیم؟
  •  محمد از تهران: بانک صادرات با چه رویی برای من بعد از دو ماه که از فروش 30 درصد سهام عدالتم گذشته، 100هزار تومان واریز کرده؟
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند