آرشیو روزنامه شماره ۴۶۴۷ دنیای اقتصاد

اخبار بانک و بیمه - روزنامه شماره ۴۶۴۷

 • بازگشت دلار به کانال۱۳

  دنیای اقتصاد: دلار پس از ۴ روز نوسان در کانال ۱۲ هزار تومانی، در آخرین روز هفته از مرز ۱۳هزار تومانی عبور کرد. روز پنج‌شنبه، اسکناس آبی آمریکایی ۱۱۰ تومان افزایش قیمت را به ثبت رساند و به بهای ۱۳ هزار و ۵۰ تومان رسید. آخرین بار پنج‌شنبه دو هفته پیش این ارز در کانال ۱۳ هزار تومانی نوسان کرده بود. با وجود رشد روز آخر دلار، این ارز بار دیگر بازدهی هفتگی منفی را تجربه کرد، هر چند که از میزان شدت آن کاسته شد. دلار در هفته‌ای که گذشت تنها ۶ دهم درصد از ارزش خود را از دست داد، حال آنکه دو هفته پیش حدود ۲درصد کاهش قیمت را به ثبت رسانده بود.
 • ماه طلایی برای فلز زرد

  دنیای اقتصاد: بازدهی اونس در ماه ژوئن به ۸ درصد رسید که بهترین عملکرد ماهانه پس از ۶۰ ماه به‌شمار می‌رود.
 • رونمایی از محصول جدید بیمه درمان انفرادی بیمه سینا

  گروه بنگاه‌ها: بیمه سینا از محصول جدید بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری خود تحت‌عنوان بیمه درمان انفرادی ویژه بیمه‌شدگان بیمه عمر و سرمایه‌گذاری «سینابان» رونمایی کرد. این بیمه‌نامه با حضور رضا جعفری مدیرعامل و نایب‌رئیس هیات‌مدیره در شعبه بندرعباس بیمه سینا رونمایی و صادر شد. بیمه سینا با هدف حمایت از اقشار آسیب‌پذیر و در راستای تحقق و استراتژی سهامداران عمده (بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی) با تاکید ریاست این نهاد مبنی بر توسعه بازار و ارائه خدمات با رعایت عدالت اجتماعی و پوشش هزینه‌های بیمارستانی و جراحی بیمه‌شدگان اقدام به ارائه طرح بیمه درمان انفرادی کرده است. بیمه درمان انفرادی به‌همراه بیمه عمر و سرمایه‌گذاری سینابان و به‌صورت یک بسته خدمات بیمه‌ای ارائه می‌شود و متقاضی باید دارای بیمه عمر و سرمایه‌گذاری سینابان نزد بیمه سینا باشد. همچنین با تمهیداتی که در این طرح در نظر گرفته شده کلیه بیمه‌شدگانی که در گذشته اقدام به خرید بیمه عمر و سرمایه‌گذاری کرده‌اند در صورت اعتبار بیمه‌نامه‌شان می‌توانند نسبت به خرید بیمه درمان انفرادی نیز اقدام کنند. بیمه‌نامه درمان انفرادی براساس سرمایه فوت به هر علت در بیمه عمر و سرمایه‌گذاری سینابان در هفت طرح از ۳۰ میلیون تا ۵۰۰ میلیون ریالی قابل ارائه است.
 • بیمه امید ۶۶ میلیارد ریال سود تقسیم کرد

  گروه بنگاه‌ها: مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت بیمه امید در محل دفتر ارتباطی تهران برگزار شد و صورت‌های مالی منتهی به اسفند ۹۷ به تصویب صاحبان سهام رسید. به گزارش روابط عمومی بیمه امید، مجمع به ریاست فتحی ادیب و نظارت اقبالی و وکیلی نمایندگان بیمه‌های آسیا و البرز و با حضور نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سندیکای بیمه گران ایران تشکیل شد. طبق مصوبه مجمع مبلغ ۶۶ میلیارد ریال سود بین صاحبان سهام توزیع شد و روزنامه‌های «دنیای‌اقتصاد» و اقتصاد کیش به‌عنوان روزنامه‌های رسمی شرکت انتخاب شدند.
 • تمرکز بیمه آسماری بر آموزش شبکه فروش

  گروه بنگاه‌ها: مدیرعامل بیمه آسماری آموزش نمایندگان را امری مهم تلقی کرد و گفت: آموزش نمایندگان ازجمله برنامه‌های مهم امور شعب و نمایندگان است؛ چراکه با آموزش می‌توانیم از تمامی ظرفیت‌ها به نحو مطلوبی استفاده کنیم. علیرضا یزدان دوست ضمن بازدید از شعبه بوشهر، نشستی با رئیس شعبه، پرسنل و شبکه فروش استان بوشهر داشت. اوضمن تاکید بر تامین منافع ذی‌نفعان اعم از بیمه‌گذاران، نمایندگان و سهامداران به اهمیت نقش نمایندگان در عملکرد شرکت اشاره کرد و گفت: در برنامه راهبردی شرکت، توجه ویژه و خاصی به شبکه فروش و نقش نمایندگان در کیفیت عملکرد شرکت شده است که با توجه به پویایی صنعت بیمه و همچنین به‌دلیل ریسک‌های جدید، ما نیز باید به‌روز باشیم و راهکارهای جدید را بیندیشیم و پیاده‌سازی کنیم. وی آموزش نمایندگان را امری مهم تلقی کرد و گفت: آموزش نمایندگان ازجمله برنامه‌های مهم امور شعب و نمایندگان است؛ چراکه با آموزش می‌توانیم از تمام ظرفیت‌ها به نحو مطلوبی استفاده کنیم.

بیشتر