براین اساس، حداقل مبلغ برای صدور حواله بین بانکی ۵۰۰میلیون ریال است و برای مبالغ کمتر از این عدد، باید از حواله بین بانکی پایا استفاده شود. این گزارش می‌افزاید: با افزایش سقف مبلغ خدمات غیرحضوری در بانک ملت و دردسترس بودن سامانه‌های متنوع غیر حضوری مانند همراه بانک، اینترنت بانک، تلفن بانک و...، مشتریان قادرند بسیاری از امور بانکی خود را بدون مراجعه حضوری به شعبه انجام دهند تا در شرایط خاص فعلی، از شیوع بیشتر ویروس کرونا پیشگیری شود. همچنین این بانک در خبر دیگری اعلام کرد: با هدف جلب رضایت مشتریان و حل مشکلات و معضلات حوزه پرداخت خرد اقدام به توسعه خدمت جدید کیف پول الکترونیکی در سامانه همراه پلاس ملت کرده است.

به گزارش «دنیای اقتصاد» کیف پول الکترونیکی ملت یک جایگزین مناسب برای پول خرد در مراودات مالی روزمره مشتریان است. از طریق این خدمت جدید مشتریان می‌توانند برای خود یک کیف پول الکترونیکی ایجاد کنند و ضمن برخورداری از امکان شارژ و دشارژ آن، از طریق اسکن بارکد دوبعدی (QR) انتقال وجه کیف به کیف انجام دهند. این خدمت که از طریق سامانه همراه بانک ملت‌‌‌-نسخه جدید (نسخه ۱.۱.۷ اندروید به بعد و نسخه ۱.۰.۸ iOS) به بعد ارائه می‌شود، به مشتریان این امکان را می‌دهد که پرداخت‌های خرد خود را با سرعت و سهولت (بدون نیاز به وارد کردن شماره کارت، رمز دوم، CVV۲) انجام دهند.

ویژگی‌های کیف پول الکترونیکی ملت عبارتند از: امکان بهره‌برداری از خدمات کیف پول الکترونیکی توسط عموم هموطنان بدون نیاز به فعال‌سازی سامانه همراه بانک ملت (مشتریان بانک ملت و مشتریان فاقد حساب نزد بانک ملت) به واسطه پیاده‌سازی کیف پول الکترونیکی در بخش خدمات بدون لاگین همراه بانک، قابلیت افزایش اعتبار کیف پول از طریق کلیه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب به‌صورت لحظه‌ای تا سقف دو میلیون ریال، انتقال وجه از یک کیف به کیف پول سایر افراد به‌صورت آنی،امکان انتقال مانده کیف پول به حساب بانکی برای مشتریان بانک ملت به‌صورت آنی و برای مشتریان سایر بانک‌ها مطابق با سیکل‌های واریز حواله پایا و امکان استفاده از کیف‌پول توسط تمام صاحبان کسب‌و‌کار به‌عنوان گیرنده وجه.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند