آرشیو روزنامه شماره ۵۱۰۶ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۵۱۰۶

 • دستاورد صادراتی در بنزین

  دنیای‌اقتصاد- بندرعباس: مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس ضمن تشریح اقدامات برجسته‌ یک‌ساله‌ این پالایشگاه به نقشه‌‌راه درخشش ستاره خلیج‌فارس برای افزایش درخشش در صنعت پالایشی کشور پرداخت.
 • ساخت دهکده ساحلی در خلیج‌فارس

  دنیای‌اقتصاد- کیش: مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده شرکت تجار کیش روز پنج‌شنبه ۱۷ بهمن در سالن همایش‌های هتل شایان کیش با حضور صاحبان سهام و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد. در این جلسه محمد احمدپور مدیرعامل و سرمایه‌گذار اصلی پروژه ضمن بیان توضیحات کامل از عملکرد خود طی مدت حضور چهار ساله از زمان تحویل پروژه به سال ۹۵ عنوان کرد: پروژه در زمان واگذاری و تحویل به وی با مشکلات عمده چون بدهی سنگین به پیمانکاران و شرکت ملی ساختمان، قطع مکرر آب و برق و نبود زیرساخت‌های ضروری و لازم پروژه و فرسودگی تاسیسات و تجهیزات کارگاهی و وجود تنش و دغدغه‌های بحق سرمایه‌گذاران خرد بابت عدم تحویل به موقع واحد‌های خریداری شده برابر تعهدات مدیران قبلی مواجه بود.
 • هدف پیوستن به شبکه جهانی شهرهای خلاق

  دنیای‌اقتصاد- بندرعباس: شهردار بندرعباس گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف پیوستن بندرعباس به شبکه جهانی شهرهای خلاق یونسکو، کمک به اقتصاد خانواده است.
 • پیش‌بینی تنش آبی در ۱۰ شهر آذربایجان‌شرقی

  دنیای‌اقتصاد – تبریز – رعنا نیک‌رفتار: معاون آب و فاضلاب آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه «پیش‌بینی می‌شود که تنش احتمالی آب در سال ۱۴۰۰ در بیش از ۱۰ شهر استان داشته باشیم» گفت: تعدادی از شهرهای استان احتمالا با کمبود آب در تابستان روبه‌رو شوند. محمدخانی افزود: برای اینکه چنین مشکلی رخ ندهد، به اصلاح شبکه دست زدیم و برنامه میان مدت و بلندمدت هم برای انتقال آب میان حوزه‌ای در حال بررسی و برخی در حال اجرا است. وی با اشاره به آمار مشترکان کم مصرف آب در استان گفت: ۱۶ درصد مشترکان زیر ۵ مترمکعب مصرف دارند و دولت، آب بهای این مشترکان را رایگان کرده است.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر