آرشیو روزنامه شماره ۵۰۸۲ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۵۰۸۲

 • پنل‌های خورشیدی برق عشایر

  دنیای‌اقتصاد- تبریز- رعنا نیک‌رفتار: مدیرکل امور عشایر آذربایجان‌شرقی با اشاره به استفاده از سلول‌ها و پنل‌های خورشیدی برای تامین برق عشایر استان در سال‌جاری گفت: در یک سال آینده نیز با بودجه ۵۰ میلیارد ریالی و با همکاری شرکت آب و فاضلاب استان برای ۱۹۰ خانوار عشایر، آبرسانی انجام خواهد شد تا میزان آبرسانی سیار به عشایر استان را به صفر برسانیم.
 • رویکرد انسان محوری شهرداری همدان در اجرای طرح‌ها

  دنیای‌اقتصاد- همدان- محبوبه یادگاری: معاون امور عمرانی استانداری همدان به همراه شهردار و مدیر منطقه یک همدان از روند اجرایی چند طرح در این منطقه دیدن کردند.
 • پاکستان؛ بازار مطلوب برای صدور محصولات فولاد خراسان

  دنیای‌اقتصاد- مشهد: مدیر صادرات فولاد خراسان از اولویت‌های صادراتی این مجتمع به کشورهای همسایه همچون پاکستان در سال‌های اخیر خبر داد.
 • دو دکل برق سقوط کرده در اهواز بازسازی و برقدار شدند

  دنیای‌اقتصاد- اهواز- محمد علاف‌پور: مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: دکل‌های سقوط کرده دو خط ۴۰۰ کیلوولت نیروگاه گدار- اهواز ۲ و خط ۲۳۰ کیلوولت نیروگاه شهید مدحج (زرگان)- اهواز ۲ که به علت سرقت نبشی و به تبع آن وزش توفان سقوط کرده بودند، در اهواز بازسازی و برقدار شدند. محمود دشت‌بزرگ افزود: سارقان در چند نوبت اقدام به سرقت نبشی‌ها و باز کردن پیچ و مهره‌ها از محل‌های حساس دکل‌های فشار قوی کرده بودند که با پیگیری‌های واحد حراست شرکت برق خوزستان و تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره‌کل اطلاعات استان، سارقان دستگیر و قطعات دکل‌های سرقتی کشف شد. وی تصریح کرد: به‌دلیل اهمیت داشتن خطوط آسیب دیده و جلوگیری از خاموشی به مشترکان خانگی و صنعتی، به‌رغم سختی‌های کار که شامل نبود جاده دسترسی، بارانی و توفانی بودن شرایط جوی بود، اقدامات لازم و فوری برای به مدار آوردن این خطوط انجام و با موفقیت وارد مدار شدند.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر