آرشیو روزنامه شماره ۵۰۵۵ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۵۰۵۵

 • زمان‌بندی احیای بازار گردشگری

  دنیای‌اقتصاد: کمیسیون سفر اروپا در آخرین بررسی‌های خود به ارزیابی میزان خسارت‌های وارده بر بازار گردشگری اروپا و چشم‌اندازهای پیش‌رو پرداخته است که براساس آن بازگشت بازار گردشگری اروپا به سطح پیش از کرونا در سال ۲۰۲۴ خواهد بود و این قاره پرگردشگر تا پایان سال ۲۰۲۰ با کاهش ۶۱ درصدی میزان ورود توریست همراه خواهد بود.
 • ۴۰۰ روستای خراسان‌جنوبی از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند

  دنیای‌اقتصاد - بیرجند- محمد قربانی: با توجه به فعالیت‌های گسترده گازرسانی در خراسان‌جنوبی، در سال‌جاری بالاترین تعهد گازرسانی به روستاها، به تعداد ۴۰۰ روستا به نام شرکت گاز استان خراسان‌جنوبی ثبت شده است.
 • احداث زمین چمن مصنوعی در منطقه یک همدان

  دنیای‌اقتصاد- همدان- محبوبه یادگاری: شهرداری منطقه یک همدان توسعه زیرساخت‌های ورزشی فرهنگی را در دستور کار خود قرار داده است. دهبانی صابر با بیان اینکه یکی از رسالت‌های مهم شهرداری در حوزه‌های فرهنگی ورزشی توسعه زیرساخت‌ها برای شکوفایی نسل جوان است گفت: رویکرد این منطقه افزایش هرچه بیشتر زیرساخت‌های ورزش‌های مختلف در سطح منطقه است به‌طوری‌که شهروندان در سطح محلات خود بتوانند از آن بهره ببرند.
 • تصویب ۱۳ طرح سرمایه‌گذاری گردشگری در آذربایجان‌شرقی

  دنیای‌اقتصاد- تبریز- سیما نیک‌رفتار: مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی از تصویب ۱۳ طرح سرمایه‌گذاری گردشگری در استان خبر داد. احمد حمزه‌زاده در جلسه کمیته فنی سرمایه‌گذاری این اداره کل با اعلام این خبر افزود: در این جلسه با توجه به ارائه ۱۳ طرح سرمایه‌گذاری زیرساخت گردشگری، پس از بررسی‌های تخصصی توسط اعضای کمیته فنی سرمایه‌گذاری، تمام طرح‌های ارائه شده به تصویب رسید. وی افزود: از میان ۱۳ طرح مصوب در این جلسه یک مورد به احداث هتل، پنج طرح به ایجاد سفره‌خانه سنتی، یک طرح مربوط به اردوگاه گردشگری، یک مجتمع گردشگری، دو مورد مرکز آب‌درمانی و سه مورد به اقامتگاه سنتی و بوم‌گردی اختصاص یافته است. حمزه‌زاده گفت: طرح‌های مصوب سرمایه‌گذاری استان در شهرستان‌های تبریز، مرند، بستان‌آباد، سراب، اسکو و هشترود پس از طی مراحل لازم، مراحل اجرایی خود را آغاز خواهند کرد.
 • پرداخت ۱۸ میلیارد تومان زکات در خراسان‌شمالی

  دنیای‌اقتصاد - بجنورد- اسدالله ابراهیمی: دبیر شورای زکات استان خراسان‌شمالی گفت: مردم سخاوتمند این استان طی ۸ ماه امسال ۱۸ میلیارد تومان زکات واجب و مستحبی پرداخت کردند.
 • آغاز فاز دوم روکش آسفالت محور کردکوی- بندر ترکمن

  دنیای‌اقتصاد- گرگان: مدیرکل راه‌وشهرسازی استان گلستان طی بازدیدی از تسریع طرح تعریض محور بندر ترکمن- آق‌قلا و آغاز فاز دوم روکش آسفالت محور کردکوی- بندر ترکمن (محدوده پل نیاز‌آباد) خبر داد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر