آرشیو روزنامه شماره ۴۶۳۹ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۶۳۹

 • تفاوت سیلاب اخیر خوزستان

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد – اهواز : مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: سیلاب رخ داده در خوزستان یک سیلاب جدی بود و هیچ‌کس نمی‌توانست آن را پیش‌بینی کند. محمد حاج‌رسولی‌ها اظهار کرد: بارندگی که اتفاق افتاد و منجر به سیلاب در کشور شد، یک بارندگی خاص بود و آنچه که در فروردین اتفاق افتاد یک بارندگی بی سابقه در طول آمار ثبت شده است. وی افزود: آمارهای ثبت شده نشان‌دهنده عظمت حجم بارندگی رخ داده در فروردین امسال بود و منجر به سیلابی شد که بسیاری از استان‌های کشور درگیر آن شدند.
 • استفاده ۳ هزار کارخانه در قزوین از شبکه گاز

  مهرداد نوری
  دنیای اقتصاد – قزوین: مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۷۰ واحد صنعتی و تولیدی در نقاط مختلف استان به شبکه سراسری گاز متصل شدند. بوشهری افزود: تعداد واحدهای تولیدی بهره‌مند از این نعمت به ۳ هزار و ۱۲۰ واحد رسیده است که به‌طور قطع استفاده این واحدهای صنعتی از گاز طبیعی در صرفه‌جویی مصرف سوخت‌های مایع فسیلی می‌تواند هم از نظر اقتصاد ملی و هم از نظر مزیت‌های زیست محیطی بسیار تاثیر گذار باشد.
 • ۲ طرح گازرسانی در علی‌آباد کتول کلنگ‌زنی شد

  دنیای اقتصاد - گرگان: طی مراسمی عملیات اجرایی گازرسانی به دو طرح شهرستان علی‌آباد کتول استان گلستان آغاز شد. در این مراسم رحیمی، مدیرعامل گازگلستان طی گزارشی درخصوص جزئیات گازرسانی به دو طرح یاد شده گفت: گازرسانی به روستاهای سیاه مرزکوه و وسی‌سر از روستاهای باقی مانده شهرستان انجام شد. وی افزود: گازرسانی به روستاهای سیاه مرزکوه و وسی سر با لوله‌گذاری به‌طول ۱۳ کیلومتر، بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال هزینه دربرخواهد داشت.
 • تقدیر از یک شرکت فولادی در همایش بهره‌وری معدن

  گروه بنگاه‌ها: شرکت فولاد امیرکبیر کاشان موفق به کسب عنوان شایسته توجه و تقدیر ششمین همایش بهره‌وری معدن و صنایع معدنی شد. عزیز قنواتی مدیرعامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان با اعلام این خبر افزود: این موفقیت در پی اصلاح فرآیندهای تولید، صرفه‌جویی و افزایش راندمان تولید حاصل شده است. وی افزود: این شرکت، طرح عدم تولید پساب اسیدی و عدم مصرف اسید خام، در خط تولید اسیدشویی از طریق اصلاح فرآیند اسیدشویی و پارامترهای فرآیندی بازیافت اسید را با موفقیت انجام داد که به‌عنوان پروژه برتر این همایش شایسته تقدیر شد و قائم‌مقام شرکت، لوح و گواهینامه تقدیر این همایش را از مدیرعامل ایمیدرو دریافت کرد.
 • تعامل حداکثری با رسانه‌ها رویکرد آستان قدس‌رضوی است

  دنیای اقتصاد – مشهد: در آستانه ایام دهه کرامت رضوی شورای اجرایی مدیریت خبر و رسانه آستان قدس‌رضوی در نشست‌هایی جداگانه با مدیران رسانه‌های خبری دیدار کردند و با محوریت پوشش هر‌چه بهتر اخبار و تقویت همکاری‌ها به بحث و تبادل‌نظر پرداختند. حسن دست‌پروری ، مدیر خبر و رسانه آستان قدس‌ رضوی همفکری و تعامل حداکثری با رسانه‌های مختلف را راهبرد مدیریت متبوع خود دانست و گفت: در تعامل با رسانه‌های رسمی کشور هیچ ممیزی برای خود قائل نیستیم. وی خاطرنشان کرد: افزایش سطح تعاملات با رسانه‌ها یکی از راهبردهای جدی است و به این منظور از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد. رویکرد ما بازگشایی در‌های آستان قدس به سوی رسانه‌هاست.
 • افتتاح ۵۹۳ ایستگاه غربالگری فشار خون در فارس

  محمد صداقت
  دنیای اقتصاد- شیراز: با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ۵۹۳ ایستگاه غربالگری فشار خون در بیش از ۲ هزار خانه بهداشت و مراکز جامع سلامت، کار غربالگری فشار خون بیش از ۳ هزار نفر از یک میلیون و دویست هزار نفر مردم استان فارس بالاتر از ۳۰ سال را به مدت ۳۰ روز انجام می‌دهند. علی بهادر گفت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اختصاص ۳ میلیارد تومان، در جهت سالم‌سازی و کنترل بیماران مبتلا به فشار خون، کار غربالگری را از ۱۸ خرداد آغاز کرده و تا ۱۵تیر سال جاری ادامه خواهد داد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر