آرشیو روزنامه شماره ۴۴۸۲ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۴۸۲

 • شرط ارزی رشد صادرات از کرمانشاه

  الهام اکبری
  دنیای اقتصاد- کرمانشاه : در مراسمی که با حضور سرپرست سازمان توسعه تجارت، استاندار، جمعی از نمایندگان و مسوولان و فعالان اقتصادی کرمانشاه برگزار شد، از ۱۳صادرکننده برتر استان تجلیل شد.
 • لزوم تمرکز جهاد دانشگاهی بر صنعت نفت

  محمد علاف‌پور
  دنیای‌اقتصاد – اهواز : مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به عملکرد جهاد دانشگاهی در ساخت داخل قطعات و تجهیزات صنعت نفت گفت: این مجموعه باید دانش خود را روی نیازهای صنعت نفت کشور متمرکز کند. سیدعبدالله موسوی اظهار کرد: وظیفه شرکت ملی حفاری ایران این است که همه شرکت‌های دانش بنیان و سازندگان داخلی را ارتقا دهد و به آنها کمک کند تا رشد کنند.
 • تامین مالی طرح‌های شهری بالای ۱۰میلیارد تومان مشهد

  دنیای‌اقتصاد - مشهد: معاون اقتصادی شهردار مشهد از تامین مالی تمام طرح‌های بالای ۱۰ میلیارد تومان شهرداری خبر داد.
 • ۳۵۳ فقره پروانه فرش دستباف در آذربایجان‌شرقی صادر شد

  رعنا نیک‌رفتار
  دنیای‌اقتصاد – تبریز : معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی گفت: از ابتدای سال ۹۶ تاکنون ۳۵۳ فقره پروانه تولید غیرمتمرکز فرش دستباف با مدیریت متمرکز در استان صادر شده است.
 • راه‌اندازی واحد تولید گاز ازت پالایشگاه بندرعباس

  دنیای‌اقتصاد – بندرعباس: واحد تولید گاز ازت طرح افزایش ظرفیت تولید و بهبود کیفیت پالایشگاه بندرعباس به منظور تامین گاز ازت مصرفی واحدهای جدید این پالایشگاه با تلاش متخصصان این شرکت به بهره‌برداری رسید.
 • ۹۵ درصد اراضی ملی استان گلستان سنددار شد

  دنیای اقتصاد – گرگان: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: تاکنون بیش از ۹۵ درصد اراضی ملی در استان گلستان دارای سند شده‌اند.
 • مشکلات ساکنان اطراف دریاچه ارومیه

  بهاره پورعلی
  دنیای‌اقتصاد – ارومیه : مدیر دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان غربی گفت: در صورت خشک شدن دریاچه ارومیه مردم ساکن در پیرامون آن مجبور به جابه جایی می‌شوند.فرهاد سرخوش با تشریح آخرین وضعیت دریاچه ارومیه اظهار کرد: با خشک شدن این دریاچه ساکنان پیرامون آن به‌دلیل تبعات خسارت بار آن در آب و هوا و کشاورزی مجبور به جابه جایی می‌شوند؛ چرا که مشکلات زیست‌محیطی اجازه زندگی در این مناطق را نمی‌دهد.
 • کسب عنوان برتر مسوول فرهنگی نیروگاه شهید رجایی

  مهرداد نوری
  دنیای اقتصاد - قزوین : در گردهمایی بزرگ مسوولان فرهنگی و ائمه‌جماعات صنعت برق کشور، مسوول فرهنگی نیروگاه شهید رجایی توانست با ارائه مستندات و گزارش‌های مستدل از فعالیت‌های سالانه خود، لوح تقدیر ویژه را در میان شرکت‌های تولید و مدیریت تولید برق دریافت کند. این همایش با حضور مدیران ارشد، ائمه‌جماعات و مسوولان فرهنگی شرکت‌های زیرمجموعه مادر تخصصی تولید برق حرارتی و توانیر به مدت دو روز در مرکز همایش‌های صحن جامع رضوی مشهد مقدس برگزار شد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر