آرشیو روزنامه شماره ۴۴۴۰ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۴۴۰

 • ۶ چالش کفش تبریز

  سیما نیک‌رفتار
  دنیای‌اقتصاد – تبریز : صنعت کفش تبریز، با حدود یک قرن فعالیت پرفراز و نشیب خود، رونق‌بخش اقتصاد غیرنفتی ایران بوده است اما اکنون با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کند. از قدیم‌الایام تبریز را با کفش و چرمش می‌شناسند و این شهر پایتخت چرم و کفش کشور است.
 • ماکو به راه‌آهن کشور متصل می‌شود

  بهاره پورعلی
  دنیای‌اقتصاد– ارومیه: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: تفاهم‌نامه راه‌آهن ماکو با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد، مدیرعامل شرکت راه‌آهن و مدیران عامل مناطق آزاد ماکو و ارس به امضا رسید و به این ترتیب منطقه آزاد ماکو به راه‌آهن کشور متصل می‌شود.
 • ایمن‌سازی شبکه برق بازارسنندجی

  اسرین مقصودی
  دنیای‌اقتصاد – سنندج: مدیر توزیع برق شهرستان سنندج از اصلاح، ایمن سازی شبکه، رفع ضعف ولتاژ، رفع حریم و ساماندهی انشعابات بازار سنندجی خبر داد.
 • تامین برق اضطراری تصفیه‌خانه بندرعباس تا یک ماه آینده

  دنیای‌اقتصاد- بندرعباس: معاون راهبردی و نظارت بر بهره‌برداری آبفای کشور در سفر یک روزه خود به استان هرمزگان از تاسیسات آب و فاضلاب شهر بندرعباس دیدن کرد.
 • برنامه‌ریزی برای برگزاری جشنواره پاییز هزار رنگ گرگان

  دنیای‌اقتصاد – گرگان: رئیس کمیسیون گردشگری و بافت تاریخی شورای شهر گرگان گفت: چهارمین جلسه این کمیسیون که دعوت از فعالان حوزه گردشگری به مناسبت روز جهانی گردشگری را در دستور کار داشت، بر ضرورت برنامه‌ریزی مناسب به منظور برگزاری جشنواره پاییز هزار رنگ گرگان در سطح ملی تاکید شد.
 • دلایل درخودماندگی اقتصاد ایران

  دنیای‌اقتصاد – مشهد: نخستین همایش «درخودماندگی اقتصادی ایران، علت‌ها و راهکارها» با حضور جمعی از فعالان اقتصادی، استادان دانشگاه و صاحب‌نظران اقتصادی در اتاق بازرگانی مشهد برگزار شد.

بیشتر