آرشیو روزنامه شماره ۴۳۸۸ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۳۸۸

 • ظرفیت سرمایه‌گذاری در خوزستان

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد – اهواز: استاندار خوزستان گفت: خوزستان ظرفیت‌های زیادی برای جذب سرمایه‌گذار دارد، اما در برخی موارد به گونه‌ای با سرمایه‌گذاران در استان رفتار می‌شود که علاقه‌ای به ماندگاری در استان ندارند، سرمایه‌داران در صورتی که حمایتی از سوی مسوولان مشاهده نکنند در این استان کار نخواهند کرد.
 • تسهیل فرآیند انتقال پایدار نفت خام در نفت و گاز غرب ‏

  الهام اکبری
  دنیای اقتصاد – کرمانشاه: مدیرعامل شرکت بهره‎برداری نفت و گاز غرب گفت: با تعمیر همه توربوپمپ‎های واحدهای عملیاتی این شرکت در سال گذشته، فرآیند انتقال پایدار نفت خام در مناطق عملیاتی نفت و گاز غرب تسهیل شده است.
 • رفع مشکل اشتغال نیازمند تقویت مهارت‌آموزی است

  شهناز محمدی
  دنیای اقتصاد - همدان: مدیرکل آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای همدان گفت: رفع مشکل اشتغال جوانان نیازمند توجه و تقویت فرهنگ مهارت‌آموزی است.وهب مختاران افزود: گسترش تکنولوژی موجب کمرنگ شدن فرهنگ مهارت‌آموزی، زبردستی و چیره‌دستی شده و افراد تمایلی به کسب مهارت نشان نمی‌دهند.
 • بهداشت و درمان هرمزگان دغدغه نفت ستاره خلیج‌فارس‏

  دنیای اقتصاد – بندرعباس: مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس ضمن تاکید بر ایفای مسوولیت‌های اجتماعی صنایع، گفت: همه اعضای هیات مدیره شرکت دغدغه کمک به درمان استان هرمزگان را دارند.
 • کشت چغندر قند در حوضه آبریز دریاچه ارومیه کاهش یافت‌

  بهاره پورعلی
  دنیای اقتصاد – ارومیه: استاندار آذربایجان ‌غربی از کاهش سطح زیرکشت چغندر قند محصول آب‌بر بخش کشاورزی در استان خبر داد.
 • اقدامات زیست‌محیطی روبه رشد ذوب‌آهن‏

  دنیای اقتصاد – اصفهان: مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان اصفهان و هیات همراه و محسن کوهکن نماینده شهرستان لنجان در مجلس ضمن حضور در ذوب‌آهن اصفهان و بازدید از خط تولید این شرکت در جلسه‌ای با یزدی زاده مدیرعامل و چند تن از معاونان و مدیران ذوب‌آهن دیدار و پیرامون اقدامات و برنامه‌های محیط‌زیستی این مجتمع صنعتی گفت‌وگو و تبادل نظر کردند.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر