آرشیو روزنامه شماره ۴۳۸۶ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۳۸۶

 • بحران کم‌آبی در کشت و صنعت نیشکر

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد – اهواز: استاندار خوزستان با اشاره به وضعیت کم‌آبی در این استان و سهمیه‌بندی آب کشت و صنعت‌های نیشکر اظهار کرد: میزان آبی که کشت و صنعت‌های نیشکر می‌گیرند نسبت به پارسال ۳۰‌درصد کاهش یافته است. غلامرضا شریعتی افزود: این کشت و صنعت بیش از ۳۰‌درصد کاهش سهمیه آبی داشته که سعی می‌کنیم تفاوت آن را جبران کنیم.
 • تداوم کمبود بارش در «مرکزی»

  محمدرضا اكبري‌اصل
  دنياي‌اقتصاد – اراك: نماینده شهرستان‌های اراک، کمیجان و خنداب در مجلس با اشاره به اینکه آرامش نسبی شرایط کنونی در زمینه تامین آب اراک نتیجه اقداماتی است که طی سال‌های گذشته برای احداث سد کمال صالح صورت گرفته، تاکید کرد: باید استراتژی آب اراک برای ۵۰ سال آینده مشخص شود.
 • ۱۰۰۰ واحد صنعتی توان تولید برای برندها را دارند ‌

  دنیای اقتصاد – مشهد: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان‌رضوی گفت: ‌اکنون حدود ۱۰۰۰ واحد صنعتی در استان قابلیت این را دارند که محصولات بالادستی را برای برندها و صنایع دیگر تولید کنند.
 • افتتاح واحد گرانول‌سازی گوگرد شرکت پالایش نفت بندرعباس‏

  دنیای‌اقتصاد – بندرعباس: واحد گرانول‌سازی گوگرد پالایشگاه نفت بندرعباس با ظرفیت ۲۵۰ تن در روز به بهره‌برداری رسید.به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت بندرعباس، واحد گرانول‌سازی گوگرد از طرح‌های جانبی طرح ملی افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت بنزین و گازوئیل شرکت پالایش نفت بندرعباس است که با تلاش متخصصان پالایشگاه بندرعباس به‌طور کامل به بهره‌برداری رسید.
 • آتش‌نشانی شهر گلستان آتش‌نشان افتخاری می‌پذیرد‏

  لیلا نوری
  دنیای اقتصاد – جنوب‌غرب استان تهران : سرپرست آتش‌نشانی شهر گلستان گفت: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گلستان از علاقه‌مندان به آتش‌نشانی به‌عنوان شهروند آتش‌نشان ثبت نام به عمل می‌آورد.
 • قطعی برق به مشکلات اقتصادی کرمانشاه دامن زده است‌

  الهام اکبری
  دنیای‌اقتصاد – کرمانشاه : رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه به وضعیت نامناسب اقتصادی موجود در کشور اشاره کرد و گفت: قطعی مکرر برق به مشکلات اقتصادی استان دامن زده است.

بیشتر