آرشیو روزنامه شماره ۴۱۶۳ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۱۶۳

 • راهکار رونق از کانال صادرات

  دنیای اقتصاد– بندرعباس: استاندار هرمزگان در ششمین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان، خواستار رسیدگی به مشکلات پیش روی صادرکنندگان شد.
 • تصویب ۲۰۷۲ طرح هادی روستایی در خوزستان

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد – اهواز: مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری خوزستان گفت: به‌منظور فراهم‌سازی زمینه توسعه و عمران نقاط روستایی، تهیه و اجرای طرح هادی برای روستاهای بالای ۲۰ خانوار الزامی است و در خوزستان در ۲۰۷۲ روستا طرح هادی مصوب شده است.
 • حمایت از تکمیل متروی اصفهان

  دنیای اقتصاد – اصفهان: جلسه هیات‌مدیره سازمان قطارشهری اصفهان و حومه با حضور اعضای شورای شهر اصفهان در محل ایستگاه انقلاب برگزار شد.
 • «تبریز ۲۰۱۸» در سازمان همکاری اسلامی

  رعنا نیک‌رفتار
  دنیای اقتصاد– تبریز: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی از ارسال نخستین گزارش جامع «تبریز ۲۰۱۸» به سازمان همکاری اسلامی خبر داد.
 • راه‌اندازی سامانه استعلام بازرگانی برای ایجاد عدالت بین پیمانکاران یزدی

  دنیای اقتصاد- یزد- محبوبه مظفری: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق یزد از راه‌اندازی سامانه استعلام بازرگانی برای ایجاد عدالت و رقابت سالم بین پیمانکاران خبر داد.
 • افزایش ۱۵ درصدی بارگیری در راه‌آهن شمال‌شرق۲

  دنیای اقتصاد – گرگان: مدیرکل راه‌آهن شمال‌شرق ۲ گفت: در شش ماه نخست سال‌جاری ۱۱۳ هزار و ۱۱۸ تن کالا بارگیری و حمل شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۵ درصد رشد داشته است.
 • اصلاح یک خبر

  دنیای اقتصاد: در پی درج خبر «افتتاح کارخانه‌های فولاد کاوه و فولاد جهان‌آرا از ماه آینده» در صفحه استان‌ها مورخ ۱۲ مهر، روابط عمومی شرکت فولاد جهان‌آرا اصلاحیه‌ای به دفتر روزنامه ارسال کرد که طی آن از قول مدیر کارخانه جهان‌آرا اعلام شد این کارخانه سال آینده به بهره‌‌برداری می‌رسد که در خبر درج شده ماه آینده ذکر شده بود.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر