ودی: بیمه دی از تمدید قرارداد بیمه درمان تکمیلی بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد. بر این اساس قرارداد سال گذشته از تاریخ ۰۱/ ۰۹/ ۱۴۰۰ لغایت ۳۰/ ۱۱/ ۱۴۰۰ به مدت سه ماه دیگر تمدید شد. نرخ و شرایط تمدید قرارداد به محض مشخص شدن، متعاقبا اعلام خواهد شد.

قطران: شرکت پالایش قطران زغال‌سنگ اعلام کرد که طی جلسه مورخ ۰۴/ ۰۷/ ۱۴۰۰ و مطالعات صورت گرفته در بازار و بررسی شرایط حاکم بر آن، در جهت حفظ بازار داخلی، قیمت پایه فروش محصولات شرکت در مهرماه سال ۱۴۰۰ توسط اعضای هیات‌مدیره تایید شد. بر این اساس محصولات شرکت (شامل انواع روغن، نفتالین، پیچ و نوار پوشش) افزایش ۱۰ تا ۳۰‌درصدی داشتند. ضمنا مبلغ فروش محصولات در سال مالی قبل ۴۲۲‌میلیارد تومان و نسبت فروش این محصولات به کل درآمد شرکت در سال مالی قبل ۶۸‌درصد بوده است.

گدنا: شرکت تهیه و توزیع غذای دنا آفرین فدک اعلام کرد که این شرکت، تفاهم‌نامه‌‌‌ای به منظور تامین غذای موردنیاز کارکنان شرکت پارس گلایکول در تمام روزهای هفته اعم از کاری و تعطیل از تاریخ ۰۱/ ۰۹/ ۱۴۰۰ لغایت ۳۰/ ۰۸/ ۱۴۰۱ به مدت یک سال آغاز می‌کند. همچنین «گدنا» اعلام کرد که از محل این تفاهم‌نامه، مبلغ ۴/ ۲۳ میلیارد تومان درآمد و ۶/ ۲۰ میلیارد تومان بهای تمام شده و ۸/ ۲ میلیارد تومان سود قبل از مالیات برآورد شده است.

سامان: بانک سامان نتایج برگزاری مزایده عمومی املاک مازاد بانک سامان به شماره ۴-۱۴۰۰ را در سامانه کدال منتشر کرد. بر این اساس ملک خیابان شهید لواسانی غربی با مبلغ ۵۱۰‌میلیارد تومان به فروش رسید. در این معامله ۶۰درصد ثمن معامله نقدا، ۳۰درصد تهاتر با ملک و ۱۰درصد باقی‌مانده در زمان تنظیم سند در دفترخانه از خریدار اخذ می‌شود. تاریخ تسویه کامل مبلغ قرارداد تا پایان سال‌جاری است. ضمنا خالص ارزش دفتری دارایی انتقالی ۴/ ۲۶۰ میلیارد تومان اعلام شده است.

وگردش: بانک گردشگری نیز نتایج برگزاری مزایده فروش اموال مازاد بانک گردشگری را اعلام کرد. در اطلاعیه شرکت آمده است که درخصوص فروش واحدهای تجاری پروژه میکامال کیش نظر به اینکه تعداد شرکت‌کنندگان در مزایده هر واحد به حد نصاب مقرر در آیین‌نامه معاملات نرسیده است، بنابراین به استناد بند ۱-۱ قسمت «ل» مفاد آیین‌نامه معاملات بانک تجدید می‌شود. در خصوص مزایده فروش ملک واقع در خیابان احمدآباد مشهد نیز با توجه به عدم‌احراز شرایط اولیه و تشریفات مزایده برابر آیین‌نامه معاملات بانک، کمیسیون نسبت به ابطال مزایده اقدام کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند