«رانفور»

شرکت خدمات انفورماتیک که به عنوان بزرگ‌ترین شرکت در صنعت رایانه و خدمات وابسته شناخته می‌شود و به نوعی بیشترین ارزش بازاری را به خود اختصاص داده است در اسفند ماه سال ۹۹ توانست، ۱۹۵ میلیارد تومان از فعالیت‌های خود درآمد کسب کند. بیشترین درآمد ماه اسفند با ۱۴۷ میلیارد تومان متعلق به خدمات تراکنش‌ها بود. درآمد شرکت نسبت به بهمن ماه رشد ۴ درصدی را رقم زده است. بیشترین درآمد شرکت در سال ۹۹ برای دی ماه بود که رشد خیره‌کننده‌ای داشت. میانگین فروش شرکت در سال گذشته چیزی حدود ۹۳ میلیارد تومان برآورد می‌شود که درآمد اسفند ماه شرکت ۸‌درصد بیشتر از متوسط فروش سال ۹۹ بوده است. همچنین مقایسه فروش شرکت در اسفند ماه ۹۹ با ماه مشابه در سال ۹۸ نشان می‌دهد میزان درآمد شرکت ۵۲‌درصد افزایش یافته است. تمامی درآمد شرکت از فروش داخلی حاصل شده است. این شرکت که ارزش بازاری معادل ۲۰ هزار و ۵۵۲ میلیارد تومان دارد و سرمایه ثبتی آن ۸۴۰ میلیارد تومان است موفق شد از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفند ماه ۹۹ در مجموع مبلغ ۲ هزار و ۱۵۲ میلیارد تومان فروش ثبت کند که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال۹۸ رشد ۱۴‌درصد داشته است.

«سپ»

درآمد ماهانه شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در اسفند‌ماه سال گذشته ۴۰۶ میلیارد تومان ثبت شده که در مقایسه با درآمد ۲۲۸ میلیارد تومانی بهمن ماه شرکت رشد ۷۸ درصدی را حاصل کرده است. بیشترین درآمد این شرکت که در حوزه پرداخت فعالیت دارد، متعلق به درآمد پین و اعتبار فروخته شده درگاه‌هاست که چیزی حدود ۷۵ درصد درآمد اسفند شرکت به حساب می‌آید. تمامی درآمد شرکت از طریق فروش داخلی به دست آمده است. این شرکت در بین صنعت رایانه و خدمات وابسته از نظر ارزش بازاری در رتبه دوم قرار گرفته و هر سهم آن ۲ هزار و ۱۴۳ تومان قیمت دارد. شرکت با سرمایه ثبتی ۵۰۰ میلیارد تومان از شروع سال مالی که دی‌ماه است تا انتهای اسفند ۹۹ در مجموع ۷۲۰ میلیارد تومان فروش داشته که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال۹۸ رشد ۲۸درصدی حساب می‌شود. شرکت در سال مالی گذشته ۲ هزار و ۳۸۵ میلیارد تومان درآمد کسب کرده که پیش‌بینی می‌شود درآمد شرکت در پایان سال مالی (آذر ۱۴۰۰) بیشتر از سال ۹۹ باشد.

«رکیش»

درآمد ماهانه شرکت ایران کیش در اسفند ماه امسال ۶۵ میلیارد تومان بود، که نسبت به بهمن ۹۹ افزایش ۸‌درصدی داشته است و بیشتر از اجاره دستگاه‌های کارتخوان و فروش شارژ تلفن حاصل شده است. درآمد شرکت در اسفند ماه از دو طریق مقایسه فروش شرکت در اسفند ۹۹ با ماه مشابه در سال ۹۸ نشان می‌دهد میزان درآمد شرکت ۲۹‌درصد افزایش یافته است. درآمد اسفند شرکت ۲۱‌درصد بیشتر از متوسط فروش سال ۹۹ بود. شرکت از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفند ۹۹ در مجموع مبلغ ۶۴۱ میلیارد فروش داشته که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال ۹۸ رشد ۲۱‌درصدی به حساب می‌آید.

این مطلب برایم مفید است
9 نفر این پست را پسندیده اند