دو شکست باعث ایجاد فشار بی‌سابقه‌ای شد، ما اجازه نداشتیم حتی یک امتیاز را از دست بدهیم و تمام تمرکز ما روی کسب صعود در بحرین شد که ایران هرگز در آنجا سابقه نداشته بود بحرین را ببرد و همین‌طور مقابل عراق که ما چند سالی بود که نتوانسته بودیم نتایج خوبی بگیریم.   سرمربی تیم ملی افزود: یک کشور ۸۰میلیونی و تعداد زیادی بازیکنان خوب داریم. شما حتی نمی‌توانید فشار کار را تصور کنید. از رسانه‌ها تا عموم مردم نظر خودشان را دارند و کار در چنین شرایطی واقعا سخت است، اما من عاشق چالش‌ها هستم. تمام دوران حرفه‌ای من یک چالش بود و می‌دانستم چه چیزی در انتظار من است. من با آن مشکلی ندارم.

سرمربی تیم ملی ایران اضافه کرد: من فکر می‌کنم با این بازی‌ها اعتماد عمومی را جلب کردم. نتیجه‌گیری در فوتبال خیلی پیچیده است. امروز هستی، فردا نیستی. به همین دلیل است که من حداکثر به هدف متعهد هستم. در حال حاضر شرایط آسان‌تر است، زیرا ما وارد دوره خوبی شده‌ایم، هیچ شک و تردیدی در ابتدا وجود نداشت، مخصوصا از آنجا که من به موقعیتی می‌رسم که ویلموتس و کی‌روش قبل از من داشتند. من اعتماد طرفداران را احساس می‌کنم و این باعث می‌شود انرژی و خوش‌بینی خوبی به من وارد شود. همچنین یک برد دیگر فاصله دارم تا رکورد تعداد بردهای متوالی در تاریخ تیم ملی فوتبال ایران را به دست بیاورم.

اسکوچیچ گفت: بدترین اتفاقی که ممکن است برای ما رخ دهد این است که فکر کنیم همه چیز تمام شده، زیرا ما خوب شروع کردیم. حداکثر امتیاز را داریم، جدیت در رویکرد و جشن فقط در زمانی که صعود تضمین شد باید رخ دهد. تا آن زمان، ما باید ۱۰۰ درصد تلاش کنیم. من بازیکنان باتجربه و شخصیت‌های حرفه‌ای دارم، بنابراین برای من نیز راحت‌تر است.

سرمربی تیم ملی در پایان درباره لژیونر ایران در لیگ کرواسی گفت: صادق محرمی برای من بازیکن فوق‌العاده مهمی است. من واقعا فکر می‌کنم او برای دینامو کیفیت دارد اما با مصدومیت کمی مشکل داشت. اکنون همه چیز خوب است و من معتقدم که او به زودی هر آنچه را که درباره او می‌دانم نشان می‌دهد. ایرانیان از نظر ژنتیکی از نظر فیزیکی بسیار برتر هستند. جای تعجب نیست که آنها در ورزش‌هایی مانند وزنه‌برداری و کشتی عالی هستند.

 

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند