مناسب ترین پارچه هایی که برای دوخت انواع لباس های زنانه مانند پیراهن و شلوار و مانتو و لباس مجلسی مناسب هستند پارچه کرپ مازارتی است و ایستایی بودن و کیفیت بالای این پارچه در دوخت آسان لباس بسیار موثر است و همچنین امروزه در تولید روکش و پارچه های مبلی هم به دلیل ویژگی ضخامتی که دارد، مورد استفاده می باشد.

پارچه های ضخیمی که در میان کرپ ها از محبوبیت بالایی برخودارند پارچه کرپ مازراتی می باشد که از مهم ترین خصوصیات و ویژگی آن را می توان بافت درشت این محصول در فرایند تولید را نام برد که همین ویژگی باعث شده این پارچه را نسبت به پارچه های دیگر متمایز کند و از طرفی در شسشتوی این نوع پارچه باید به نکاتی همچون؛ که باید از آب ولرم و مواد شستشو بدون آنزیم استفاده شود و با شستن به لباس های زبر جلوگبری کنید و از قرارگیری این نوع پارچه در در معرض تابش خورشید باعث رنگ پریدگی می شود و از طرفی تماس مستقیم اتو بر روی لباس خودداری و باید حتما لباس رو از پشت پارچه اتو کنید بعد از شستن آن در چوب لباسی آویزان کنید که دیگر نیازی به اتو نباشد.

کارمندان یا کسانی که مشغله زیادی دارند و به دنبال پارچه ای با شکل ظاهری و کیفیت عالی هستند پارچه کرپ مازراتی گزینه خوبی است به دلیل اینکه این پارچه در هنگام شستن سایز آن تغییری نمی کند و از همه مهمتر این پارچه به علت ضخامت مناسب چروک نمی شود و نیاز به اتوکشی ندارد و از طرفی برای کسانی از این نوع پارچه برای لباس های کاری خود استفاده می کنند به علت ایستایی و خوش فرم بودنی که دارد باعث می شود به فرد شخصیت به خصوصی دهد که پیامبر اکرم در این زمینه که لباس نشانه شخصیت هر انسانی است، اشاره به خصوصی کرده اند.

مدل لباس با پارچه کرپ مازراتی

بافت این پارچه دارای ضخامت قابل قبولی می باشد، که برای دوخت لباس مجلسی و شومیز بسیار پر طرفدار می باشد. دوخت این پارچه برای مدل لباس های ساده بسیار راحت است و نیاز به مهارت خاصی ندارد. بافت این پارچه به دلیل ضخامتی که دارد برای فصل زمستان بسیار مناسب است و می توان برای دوخت انواع لباس از جمله کت و دامن، کت و شلوار و مانتو و شلوار گزینه مناسبی می باشد. پارچه کرپ مازراتی با کیفیت دارای سطحی نا صاف و با دانه های ریز می باشد.

پارچه کرپ

 این پارچه مقاوت خوبی در برابر شستشو دارد و بدون آب رفت است؛ همچنین رنگ و بافت آن دچار تغییر نمی شود. این محصول یعنی لباس پارچه کرپ در طرح و رنگ های بسیار متنوعی در بازار موجود هستند، که با توجه به سلیقه خود می توانید آن را خریداری کنید. علت استفاده زیاد از این محصول ضد چروک بودن و خوش دوخت بودن آن است. بنابراین برای دوخت لباس های مجلسی نیز مورد استفاده خیاط ها قرار می گیرد. از این مدل پارچه برای دوخت انواع مدل لباس ها، با هر استایلی که دارید می توانید استفاده کنید. برای سفارش پارچه کرپ مازراتی می توانید، به سایت ما مراجعه کنید و خریدتان را با قیمت بسیار مناسب ثبت کنید.

امروزه؛ با بهبود شرایط اقتصادی و پیشرفت صنعت مد از پارچه کرپ مازراتی طرح دار برای دوخت انواع البسه استفاده می شود. نوع بافت این پارچه مناسب شلوار اداری و مجلسی نیز می باشد. بسیاری از مادران برای جشن های مناسبتی خود از این پارچه برای دوخت لباس مدل ست با فرزند دلبند خود استفاده می کنند.

قیمت پارچه کرپ مازراتی ترک

خانوم ها از پارچه کرپ مازراتی ترک برای دوخت انواع مانتو استفاده می کنند که قیمت نسبتا بالایی هم دارد. بافت پارچه کرپ مازراتی بسیار نرم و لطیف می باشد و در تمام فصول از آن استفاده می کنند و به این دلیل برای دوخت مانتو استفاده می شود که بافت ضخیم آن باعث شده بسیار با دوام باشد و گزینه ای که بسیار مهم می باشد این است که این پارچه اصلا چروک نمی شود. شستشوی این پارچه آسان می باشد و بهترین حالت شستشو، با دمای 35 درجه می باشد و هنگام اتو کردن بسیار دقت کنید که با دمای بالا این کار را انجام ندهید.

پارچه

این روزها از پارچه کرپ مازراتی ترک علاوه بر مانتو، در دوخت کت و شلوار مجلسی هم به کار می برند. نوع ضخیم این پارچه، ایستادگی بسیار خوبی دارد و کت وشلوار دوخته شده با این پارچه بسیار خاص و شکیل می باشد همچنین قیمت پارچه مازراتی مناسب باشد. علاوه بر کت و شلوار مجلسی، در دوخت مانتو اداری هم از این نوع پارچه استفاده می کنند چرا که علاوه بر ایستادگی خوبی که دارد، در تمام رنگ ها موجود می باشد و برای استفاده در محل کار و اداره بسیار مناسب است.

یکی از دغدغه های مهم خانوم ها لباس می باشد که بتوانند در مجالس بپوشند و جنس مرغوبی هم داشته باشد. که یکی از انواع پارچه با کیفیت، کرپ مازراتی وارداتی می باشد و از جنس بسیار خوبی برخوردار است. 

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.