حتی از یک خرید کوچک ارزان هم می‌توان لذت برد. تصور کنید سایتی خارجی به‌مدت خیلی محدود روی تمامی محصولاتش هشتاد درصد تخفیف گذاشته است. خب، بدون شک شما هم خیلی سریع خودتان را برای خرید آماده می‌کنید.

اما به دلیل تحریم‌های مالی علیه ایران، امکان خرید آنلاین ارزی به‌صورت مستقیم از حساب‌های داخل ایران وجود ندارد. راه‌حل چیست؟ در این مقاله آن را پیدا می‌کنید.

امکان خرید برای شما وجود ندارد؟ دارد، به ‌شرطی که...

تجربه‌ی خرید از سایت‌های خارجی برای شما هم کلافه‌کننده بوده است اگر در پرداخت نهایی به مشکل برخورده‌ باشید. دلیل چنین محدودیت‌هایی را به خوبی می‌دانیم ولی شاید هنوز راه‌حلی برای خلاصی از آن پیدا نکرده باشیم. کاربران ایرانی باوجود تحریم‌های اقتصادی و بانکی هیچگونه دسترسی به بانک‌های داخلی و سیستم‌های پرداخت بین‌المللی ندارند. همین مسأله‌ کافی است تا کاربران داخل ایران نتوانند از سایت‌های خارجی خرید مدنظرشان را انجام دهند. ولی بد به دلتان راه ندهید. جواب مسأله پیش ماست؛ ویزا کارت نیک پرداخت.

1200-600-no-2

مثل یک آچار فرانسه؛ معرفی ویزا کارت

معتبر، بین‌المللی و غیرقابل شارژ؛ این‌ها را بع عنوان ویژگی‌ها اصلی و مهم ویزا کارت مجازی را به یاد داشته باشید. امکان صدور به صورت فیزیکی و مجازی و معاف از پرداخت مالیات سالیانه هم دیگر ویژگی‌هایی هستند که نباید فراموش نکنید. موجودی ویزا کارت‌ (Visa Card) معمولاً 25، 50 و 100 دلاری است.

فقط با شماره کارت و رمز عبور خرید و پرداخت‌های بین‌المللی‌‌ را بدون دردسر انجام دهید. ویزا کارت بهترین گزینه برای افرادی است که در انتخاب هدیه مشکل اساسی دارند. از این کارت به‌عنوان کارت هدیه می‌توان در مناسبت‌ها و موقعیت‌های مختلف استفاده کرد. حالا در سایت‌هایی مثل نتفلیکس، Udemy و مایکروسافت چرخی بزنید و خودتان را برای خرید با ویزا کارت از ایران آماده کنید.  

روی دیگر سکه؛ ویزا کارت فیزیکی

یکی دیگر محصولات ویزا کارت، نوع فیزیکی آن است. همان‌طور که از اسمش می‌توان فهمید، شما کارتی فیزیکی خواهید داشت. شبیه به کارت‌‎های بانکی، با شماره، رمز عبور، CVV2 و ویژگی‌های مشابه دیگر. این کارت‌های فیزیکی به حساب اصلی بانکی شما متصل‌اند. به همین خاطر نیازی نیست تعداد زیادی کارت در کیف پول‌تان نگه دارید.

با این کارت‌ خرید از سایت‌های خارجی و دریافت و انتقال پول برای شما امکان‌پذیر خواهد بود. نکته‌ی مهم دیگر ویزا کارت‌های فیزیکی این است که قابلیت تبدیل به ارزهای دیگر برای شما وجود دارد. دلارهای موجود در حساب‌تان از طریق خدمات آنلاین ویزا کارت به دیگر ارزها تبدیل می‌شود.

فیزیکی یا مجازی؟ دو امکان متفاوت

انتخاب با شماست. داشتن ویزا کارت مجازی یا فیزیکی دو امکان متفاوت برای موقعیت‌های متفاوت‌اند. البته با توجه به شرایط تحریم بانکی ایران باید در انتخاب نوع ویزا کارت دقت داشته باشید. سؤال اینجاست: وقتی هیچ‌کدام از بانک داخلی به سیستم پرداخت بین‌المللی متصل نیستند، داشتن ویزا کارت فیزیکی چه دردی را دوا می‌کند؟ دنبال تفاوت‌های ویزا کارت مجازی و فیزیکی می‌گردید؟ جدول زیر را ببینید:

جدول

هیچ دری بسته نیست؛ خرید ویزا کارت از نیک پرداخت

از کسی که بی‌دردسر خرید کرده مزه‌ی نهایی شدن پرداخت را بپرسید. به دست آوردن چیزی که دنبالش بودید و حالا جزئی از دارایی‌های شما محسوب می‌شود. افتتاح حساب پی‌پال یا خرید ویزا کارت‌ در بهترین زمان ممکن یک روز طول می‌کشد. اگر عطش خرید آنی و بدون انتظار را دارید، با خرید ویزا کارت از نیک پرداخت به چند دلیل مهم به آن می‌رسید:

  • صدور کمتر از 30 دقیقه

  • انقضاء بیش از 5 سال

  • قابلیت اتصال به پی‌پال

  • امکان دریافت صورت حساب و تراکنش‌ها

  • پاسخگویی تلفنی 24 ساعته و پشتیبانی دائمی

1200-600-no-3

فقط 30 دقیقه تا خرید

نیک پرداخت با شعار«فقط سی دقیقه تا خرید» ویزا کارت را در سه مبلغ 25، 50 و 100 دلاری در اختیار کاربران قرار می‌دهد. نیک پرداخت در پرداخت‌های ارزی و بین‌المللی تجربه‌ای 15 ساله دارد و خریداران این کارت از پشتیبانی دائمی بهره‌مند خواهند شد.

ویزا کارت نیک پرداخت با انقضای بیشتر از پنج سال، قابلیت اتصال به حساب پی‌پال‌ و امکان استرداد پول (Refund) عرضه می‌شود و با داشتن آن هیچ خرید و تخفیفی را از دست نمی‌دهید. لذت فیلم دیدن از نتفلیکس، خرید جدیدترین بازی‌های Xbox و کلاس‌های آموزشی آنلاین Udemy را از خودتان نگیرید.

اگر هم هوس سفر خارجی به سرتان زده، با رزرو هتل از Booking با خیال راحت به سفر بروید. با ویزا کارت نیک پرداخت همه‌ی این‌ها امکان‌پذیر است. با کلیک روی این لینک بدون احراز هویت و با یک ایمیل هدیه‌ای ویژه به خودتان بدهید.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند