افراد جویای کار این فرصت را دارند تا در این نمایشگاه کار هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین شرکت کنند و از مزایای آن که مهم‌ترین آن کاریابی در شرکت‌های بزرگ و معتبر ایران است، بهره‌مند شوند. تمامی کارجویان از ۲۰ اردیبهشت الی ۱۳ خرداد زمان دارند تا رزومه خود را برای فرصت‌های شغلی ارائه شده توسط شرکت‌های معتبر ارسال کنند. 

فرصت استخدام در شرکت‌های معتبر ایران در اولین نمایشگاه کار هیبرید ایران

نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران با تکیه بر تجربه ۲۰ ساله ایران‌تلنت در حوزه کاریابی و اشتغال و برگزاری ۱۰ دوره نمایشگاه کار و همچنین حمایت دانشگاه تهران برای تسهیل فرایند اشتغال دانشجویان و استخدام آنها در شرکت‌های معتبر داخلی، برگزار می‌شود. 

نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران برای اولین در ایران به صورت هیبرید برگزار می‌شود. نمایشگاه‌های هیبریدی به نمایشگاه‌هایی گفته می‌شود که به شرکت‌کنندگان امکان شرکت به صورت آنلاین و حضوری را می‌دهند و البته برای کارجویان و کارفرمایان مزایای بسیاری دارند. در این نمایشگاه تلاش می‌شود تا با بهره‌گیری از پتانسیل‌های موجود در دانشگاه برتر کشور و استفاده از ظرفیت‌های مجازی و آنلاین، فرایند استخدام و اشتغال دانشجویان تسهیل شود و امکان ارتباط بدون واسطه بازارکار و دانشگاه را فراهم می‌کند.

حضور در نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران چه مزیتی برای کارجو دارد؟

ایران‌تلنت با برگزاری نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران تلاش کرده تا فرایند استخدام دانشجویان و تازه فارغ‌التحصیلان را راحت‌تر کند و همچنین شانس آنها برای استخدام در معتبرترین شرکت‌های ایران را بیشتر کند. 

یکی از اصلی‌ترین فاکتورهای استخدام در شرکت‌ها این است، که کارجو بتواند اثری مثبت از خود روی کارشناسان استخدام و مدیران بگذارد. نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران این امکان را برای کارجویان و دانشجویان فراهم کرده که بتوانند به صورت مستقیم و حضوری با مدیران و کارشناسان استخدام شرکت‌ها ملاقات داشته باشند و با آنها درباره فرصت‌های شغلی گفتگو کنند. در همین ملاقات، کارجو می‌تواند مهارت‌های خود را بازگو و دید مثبتی از خود در ذهن استخدام‌کنندگان باقی بگذارد. اما دیگر مزایای حضور کارجویان در نمایشگاه کار به شرح زیر است: 

• شناسایی فرصت‌های شغلی شرکت‌ها، بررسی آنها و در نهایت ارسال رزومه برای مناسب‌ترین گزینه

• شرکت در رویداد‌های راهنمای مسیر شغلی جهت تسهیل فرآیند انتخاب حوزه کاری و مسیر رشد حرفه‌ای

• آموزش و آشنایی با تمام مراحل استخدام از رزومه‌نویسی تا شرکت در کارگاه‌های آموزشی راهنمای مسیر شغلی

• شرکت در رویداد‌های معرفی شرکت‌ها

• شبکه‌سازی و برقراری ارتباط با شرکت‌های مختلف و آگاهی از نحوه ورود به بازار کار

از آنجایی که رزومه استاندارد برگ برنده هر کارجو برای به دست آوردن فرصت‌های شغلی است، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا قبل از شروع نمایشگاه به وب‌سایت تلنت کوچ مراجعه کنید و رزومه خود را مطابق با استاندارد دنیا و به صورت رایگان بسازید. البته فراموش نکنید که حشور شما در این نمایشگاه نیاز به ثبت‌نام در وب‌سایت تلنت کوچ دارد.

مزایای نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران برای کارفرمایان

دغدغه همیشگی کارفرمایان و شرکت‌ها، جذب نیروی متخصص و با استعداد است. از آنجایی که این نمایشگاه در پردیس فنی دانشگاه تهران با بیش از ۱۰ هزار دانشجو و فارغ‌التحصیل برگزار و همچنین، نمایشگاه توسط ایران‌تلنت و تلنت کوچ اطلاع رسانی می‌شود و بیش از ۲ میلیون از شاغلین و افراد جویای کار در ایران‌تلنت و تلنت کوچ در نمایشگاه حضور خواهند داشت، بنابراین این فرصت برای کارفرمایان فراهم است تا افراد نخبه دانشگاهی و همچنین افراد متخصص و با استعداد بازار کار را شناسایی و جذب کنند. نمایشگاه کار همچنین می‌تواند به آنها کمک کند تا در هزینه‌های استخدامی خود صرفه جویی کنند. از دیگر ویژگی‌های متمایز این نمایشگاه برای کارفرمایان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

• فرصت ساخت و تقویت برند کارفرمایی شما در میان مخاطبین هدف

• حضور گسترده در تبلیغات نمایشگاه با ارزش بیش از ۲۵۰ میلیون تومان

• امکان مشارکت در کارگاه‌های آموزشی و راهنمای مسیر شغلی

• آنلاین بودن مراحل درج آگهی و ارسال رزومه

• دعوت و مشارکت دانشجویان و فارغ‌التحصیلان ۱۵ دانشگاه معتبر کشور

نحوه شرکت در نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران

کارجویان می‌توانند با مراجعه به لینک زیر تمامی مراحل حضور و ثبت نام در نمایشگاه را انجام دهند:

ثبت نام کارجویان در نمایشگاه

کارفرمایان و شرکت‌ها می‌توانند با کلیک بر لینک زیر، مراحل ثبت نام و رزرو غرفه در نمایشگاه را انجام دهند:

ثبت نام و رزرو غرفه در نمایشگاه

صدها فرصت شغلی در دانشکده فنی دانشگاه تهران

صدها موقعیت شغلی در نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران در انتظار دانشجویان است و آنها می‌توانند ضمن آشنایی با صنایع مختلف ایران، به فرآیند ورود خود به بازار کار تسریع ببخشند. نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران به مدت سه روز از ۸ الی ۱۰ خرداد برگزار می‌شود و کارجویان از ۲۰ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد، برای ارسال رزومه زمان دارند. برای شرکت در این نمایشگاه و آشنایی با کلیت آن، اینجا کلیک کنید.

این مطلب برایم مفید است
9 نفر این پست را پسندیده اند