به گزارش روابط عمومی مجموعه‌ی آلپ، این مجموعه پس از شش سال و با ترسیم اهداف جدید و رفع موانع موجود باعث حضور رسمی سس گلوریا در بازار ایران شد.

در مراسم برگزار شده که با حضور اعضای مجموعه‌ی آلپ، اعضای اتحادیه‌ی بنکداران مواد غذایی، نمایندگان سس گلوریا، مشتریان، نمایندگان فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور و رستوران‌داران مطرح برگزار شد؛ مدیرعامل مجموعه آلپ، آقای مهندس سید امیر حسینی‌نژاد داستان فعالیت گلوریا را برای حضار روایت کردند.

 مهندس حسینی‌نژاد در ابتدای سخنان خود گفت:

باعث افتخار و خوشحالی است که پس از شش سال موفق به حضور رسمی و دوباره‌ی این محصول در بازار ایران شدیم. در این مدت در تلاش بودیم تا ورود قانونی سس گلوریا را در ایران میسر کنیم و فعالیتی صدرصد قانونی را پیش ببریم. در چند سال اخیر به دلیل عدم امکان فعالیت کالاهای اصلی در ایران، کالاها یا به صورت قاچاق وارد ایران می‌شدند و یا با نام‌هایی مشابه در ایران فعالیت می‌کردند.

ایشان افزود:

با توجه به عدم حضور محصولات اصل، قدرت تشخیص برای مصرف‌کننده سخت شد و نمی‌توانست محصول اصل را تشخیص دهد. ما به عنوان گلوریای ایران بر آن شدیم تا از مسیر قانونی با این موضوع مبارزه کنیم. پس از طی شدن مراحل دادگاه و شکایت از فعالیت برند مشابه با سس گلوریا، ثابت شد تصدیقی که برند مشابه با آن فعالیت می‌کرد غیرواقعی بوده که در این راستا بر اساس حکم دادگاه، محصولات مشابه در کارخانه مورد نظر  امحا شد.

مهندس سید امیر حسینی‌نژاد در ادامه‌ی صحبت‌هایش به تاریخچه‌ی فعالیت مجموعه‌ی آلپ و سس گلوریا پرداخت و ادامه داد:

ما از سال ۱۳۲۰ آغاز به کار کردیم و با محصولات داخلی و خارجی فعالیت خود را ادامه دادیم. حال در سال ۱۴۰۰ به عنوان نماینده رسمی سس گلوریا در ایران، مسیر خود را پیش می‌بریم. سس گلوریا نزدیک به ۱۰۰ سال قدمت داشته و در اکثر کشورهای خاورمیانه نمایندگی دارد.

مدیرعامل مجموعه آلپ در همین راستا افزود:

گلوریای اصل بدون هیچ پسوند و پیشوندی است و هرگونه نام مشابه، گلوریای اصل نیست. برای تشخیص اصل بودن محصول کافی است به قلاف محصول که Gloria Original روی آن نقش بسته است توجه کنید. همچنین نشان گلوریا روی محصولات اصلی براق و نقره‌ای است. ما همواره در تلاش هستیم تا بهترین کیفیت را با بهترین قیمت تقدیم خانواده‌های ایرانی کنیم.

پایان‌بندی صحبت‌های مهندس حسینی‌نژاد به مزایای وجود سس گلوریای اصل در ایران و البته محصولات اصل اختصاص داشت. او در خصوص اهمیت حضور گلوریای اصل در ایران گفت:

به واسطه‌ی حضور رسمی و قانونی گلوریا در ایران و تولید این سس در کشور، چند اتفاق مهم رقم خورده است که عبارتند از حمایت از تولید داخل بر اساس شعار مقام معظم رهبری، ایجاد بیش از ۲۰۰ شغل مستقیم و بیش از ۱۰۰۰ شغل غیرمستقیم در پیروی از سیاست‌های رییس جمهور محترم، جلوگیری از خروج ارز به واسطه‌ی توقف واردات، جلوگیری از قاچاق و ارائه‌ی محصول با کیفیت تحت نظارت شرکت مادر. خداوند منان را شاکریم که به دلیل استقبال از حضور رسمی این محصول در ایران ۴ خط به‌صورت ۲۴ ساعته مشغول کار هستند تا نیاز مصرف‌کننده را برطرف کنیم.

مجموعه‌ی آلپ امیدوار است روند رو به رشد خود را با حمایت مصرف‌کنندگان از کالای اصلی ادامه دهد و بتواند محصولات باکیفیت و متفاوتی را تقدیم خانواده‌های ایرانی کند.

مدیر عامل آلپ

گروه آلپ

این مطلب برایم مفید است
13 نفر این پست را پسندیده اند