تولد پیچک دات نت

سایت اینترنتی پیچک به نشانی pichak در سال ۱۳۸۸ جهت ارائه خدمات وبلاگ، قالب وبلاگ و ابزارهای مرتبط با وبلاگ و سایت طرح ریزی و راه اندازی شد.

اکنون سایت پیچک بعد از گذشت بیش از ده سال، دستخوش تغییراتی در برنامه های داخلی سایت شده است و بخش های مهم دیگری نیز به این سایت اضافه شده که به معرفی آن می پردازیم.

از تغییرات کلی این سایت می توان به بخش های سرگرمی و فال و طالع بینی آن اشاره داشت. سایت پیچک، از سایت هایی است که فال حافظ را به صورت کامل عرضه نموده و در این راستا نیز پیشرو است، همچنین این سایت تمام غزل های حافظ را به صورت ناطق ( سخنگو ) ارائه کرده است.

همه فال حافظ هایی که در این سایت منتشر می شود دارای تعبیر کاملی نیز است که در نوع خود بی همتا می باشد. اگر اهل فال حافظ هستید، حتما این سایت را حداقل یک بار تست کنید، این اواخر با تغییراتی که در این بخش داشتند، یک فال حافظ کاملا کاربر محور ارائه کردند که در تمامی سیستم های دسکتاپ و موبایل قابل استفاده است.

سرویس فال حافظ پیچک به دلیل کاربر پسند بودن آن به خصوص در شب های یلدا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این سایت علاوه بر فال حافظ، بخش فال روزانه، فال تاروت، فال قهوه نیز دارد که در هر کدام بهترین ها را ارائه نموده است.

فال روزانه همانطور که از نام آن مشخص است، بدین منظور است که هر روز یک فال جدید برای متولدین هر یک از ماه های سال بایستی منتشر شود. سایت پیچک تقریبا از سال 1393 فال روزانه را منتشر کرده و همچنان نیز هر روز بروز رسانی می کند.

از خصوصیات فال روزانه پیچک می توان به دقیق بودن آن اشاره کرد، هرچند که در این سایت بارها بر این موضوع که همه فال ها جنبه سرگرمی دارد نیز اشاره شده است.

فروش ابزار وب اختصاصی

سایت پیچک در اقدامی کم نظیر، اکثر تبلیغات مرتبط با ابزار ها را حذف و یا راهی برای حذف تبلیغات به مخاطبین خود عرضه کرده است که با این کار می توانید از ابزار های عرضه شده در این سایت، بدون نیاز به خرید اختصاصی آن و بدون داشتن هیچ تبلیغی به راحتی استفاده کنید.

سایت پیچک

البته این روند برای همه ابزار ها نیست و برخی از آنها که اختصاصی هستند و همچنان دارای تبلیغ مخصوص هستند نیز می تواند برای وبلاگ یا سایت مخاطب ، بدون تبلیغ شود که البته هزینه ناچیزی برای این داستان خواهند گرفت. اما امکان فروش ابزار های اختصاصی در پیچک نیز وجود دارد که شما هم بتوانید مثلا فال حافظ را به همین شکل که در این سایت می بینید برای سایت خودتان داشته باشید.

موضوع فال و طالع بینی موضوعی است که در هر سایتی به عنوان بخش سرگرمی قابل درج است و به لحاظ سئو نیز باعث می شود مخاطب کلیک های بیشتری در سایت داشته باشد و در نتیجه در نتایج بهتری قرار بگیرد.

طراحی اختصاصی ابزار وب

سایت پیچک با توجه به توانایی تیم برنامه نویسی و ابزار ها و سیستم هایی که تا کنون ارائه نموده، توانسته است به خوبی توانمندی خود را در این زمینه ها نشان دهد، لذا امکان طراحی اختصاصی ابزار وب را برای همه سایت ها دارند.

برنامه های پرطرفدار

برنامه های پرطرفدار

از برنامه ای پر طرفدار، بجز فال حافظ و فال روزانه، می توان به فال تاروت، استخاره آنلاین، ذکر ایام هفته، ابزار نمایش قیمت طلا و ارز، ابزار فال قهوه و فال شمع نام برد که هر کدام به تنهایی برای هر سایتی ده ها کلیک را خواهد داشت و در رتبه آن سایت، اگر بازدید کننده مطلوبی داشته باشد، به خوبی تاثیر می گذارد.

اگر بخواهید می توانید از این توانایی برای بهبود وبسایت خود نیز بهرمند شده و استفاده نمایید. نشانی پیچک دات نت در ابتدای مقاله درج شده است، برای ورود به این سایت فقط از همان نشانی اعلام شده استفاده بفرمایید.

Pichak

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.