با توجه به شرایط اقتصادی و توسعه آرزوهای جوانان، در حال حاضر بیشتر اقشار جامعه به فکر ترک کشور و مهاجرت کردن هستند. بدون‌شک می‌دانید که مهاجرت از روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است.

مسئله‌ای که فکر افراد را درگیر می‌کند، تنها مهاجرت نیست، بلکه مسائل پس از مهاجرت باعث نگرانی بیشتر افراد می‌شود. برای مثال اجاره خانه پس از مهاجرت یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های مهاجرین است.

مهاجرت تحصیلی با اپلای مورنینگ

 از قدیم مهاجرت تحصیلی یکی از بهترین، مطمئن‌ترین، و البته کم‌هزینه‌ترین نوع مهاجرت محسوب می‌شد. دانش‌آموزان و دانشجویان ایرانی به دنبال این هستند که تحصیلات خود را در مراکز علمی یا دانشگاه‌های خارج از کشور ادامه دهند. بعضی از کشورها همانند آلمان و کانادا  برای مهاجرت تحصیلی ایرانیان گزینه خوبی هستند.

در نظر داشته باشید، حتی راحت‌ترین نوع مهاجرت نیز نیاز به اخذ ویزا دارد. در واقع شما باید برای اخذ ویزا  دانش کافی داشته و واجد شرایط باشید. در ضمن با توجه به نوع کشور و دانشگاهی که انتخاب می‌کنید باید روند و قوانین ویژه‌ای پشت سر بگذارید. اما از چه طریقی می‌توان به اطلاعات دانشگاه‌ها و کشورهای مناسب مهاجرت تحصیلی دست پیدا کرد؟

اگر قصد مهاجرت تحصیلی دارید، از کمک مشاورین مهاجرتی اپلای مورنینگ استفاده کنید. بیشتر افرادی که به فکر مهاجرت تحصیلی هستند، بهتر است از تجارب سایر افراد مهاجر یا دانشجو در کشورهای خارجی مطلع باشند. برای کسب این نوع از اطلاعات اپلای مورنینگ روی کار آمد.

از خدمات اپلای مورنینگ کمک بگیر

به فکر مهاجرت هستید، ولی نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ در حال حاضر مهاجرت مسئله‌ای است که بیشتر افراد جامعه به آن فکر می‌کنند. می‌توان گفت هر فرد با هر ویژگی یا شرایطی که دارد، به فکر مهاجرت است. در واقع مهاجرت مخصوص افراد خاصی نیست و هر شخصی می‌تواند برای مهاجرت اقدام کند.

اما شروع روند مهاجرت به طور حتم برای هر فردی دشوار و کمی مبهم است. از این‌رو ApplyMorning روی کار آمد تا بهترین خدمات مهاجرتی و مشاوره یا حتی پشتیبانی را در اختیار متقاضیان بگذارد. امور اداری و حقوقی هر کشور مختص آن کشور است. در نتیجه شما باید با افراد مجرب و مطلع مشورت کنید تا به این اصول ویژه دسترسی یابید.

اپلای مورنینگ جایی است که می‌توانید برای اجاره خانه پس از مهاجرت، نوشتن رزومه یا انگیزه‌نامه، اپلای کردن برای دانشگاه‌های معتبر، باز کردن حساب بانکی در سایر کشورهای خارجی، یا حتی ثبت‌نام در سیستم‌ها و سامانه‌های الکترونیکی کشورهای خارجی و سایر خدمات مهاجرتی آن استفاده کنید.

نحوه و روال خدمات ApplyMorning

بعد از اینکه برای مهاجرت تصمیم قطعی گرفتید و اپلای مورنینگ را انتخاب کردید. نوبت به ثبت‌نام در سایت ApplyMorning می‌رسد. با ورود به این سایت، می‌توانید لیستی از مشاورین را مشاهده کنید. البته قبل از انتخاب مشاور مورد نظر خود باید کشوری را به عنوان مقصد در نظر گرفته باشید. سپس مشاور خود را با توجه به کشور مقصد انتخاب کنید.

بعد از انتخاب مشاور خود می‌توانید زمانی را برای مصاحبه در نظر بگیرید. بدین‌ترتیب، خیلی راحت زمان مشاوره شما مشخص می‌شود. اپلای مورنینگ بهترین پشتیبان شما خواهد بود. در تمامی پروسه‌های اخذ ویزا تا ترک کشور ایران این سازمان به کارهای شما رسیدگی می‌کند. با کمک اپلای مورنینگ بدون دردسر به کشور مقصد خود مهاجرت کنید.

پیش از این نیز گفتیم، بیشتر افراد نگران چالش‌های بعد از مهاجرت هستند. برای مثال افرادی که قصد دارند به آلمان مهاجرت کنند، نگران هزینه‌های اجاره خانه در آلمان هستند. اما با کمک مشاورین متخصص و حرفه‌ای می‌توان این چالش‌ها را به حداقل رساند. در ضمن نیاز نیست برای مهاجرت خود را درگیر ریسک‌های مالی بزرگی کنید.

مورنینگ

اپلای مورنینگ بهترین پشتیبان برای خدمات پس از مهاجرت

اپلای مورنینگ برعکس سایر مشاورین مهاجرتی فقط به دنبال فرستادن شما به کشور مقصد نیست، بلکه در سایر روند پس از مهاجرت نیز همراه شما خواهد بود. بنابراین مشاورین و کارشناسان ما حتی بعد از اتمام روند مهاجرت، اخذ ویزا، و رسیدن به کشور مقصد باز هم شما را تنها نمی‌گذارند و در پیدا کردن محل اسکان نیز در کنار شما خواهند بود.

محل اسکان همیشه بخش بزرگ نگرانی مهاجرین بوده است. در ضمن انجام امور اداری و حقوقی سایر کشورها بدون‌شک برای مهاجرین سخت و مبهم خواهد بود. بنابراین ما در طی تمام این روند و مراحل شما را حمایت و پشتیبانی می‌کنیم. شاید برایتان سوال شود که چگونه می‌توانیم شما را در کشورهای مختلف در سطح جهان پشتیبانی کنیم؟

در پاسخ به این پرسش باید گفت، اپلای مورنینگ در بیشتر کشورها پشتیبان و مشاور دارد. پس فرقی نمی‌کند در کجای این کره خاکی باشید، ما شما را ترک نمی‌کنیم و  در مورد هر موضوعی کامل‌ترین اطلاعات را در اختیار شما می‌گذاریم. هر زمانی که احساس کردید در سختی هستید و نیاز به کمک داشتید با پشتیبان‌های ApplyMorning تماس بگیرید.

پاسپورت

اپلای مورنینگ چه هزینه‌ای بابت این خدمات دریافت می‌کند؟

بسیاری از شرکت‌های مشاور مهاجرتی هزینه‌ها را به دلار یا یورو دریافت می‌کنند. اما اپلای مورنینگ سعی دارد در جهت رفاه مشتریان خود این هزینه‌ها را به تومان نیز دریافت کند. به خاطر داشته باشید، هزینه‌های مهاجرتی متغیر است. این مبلغ به کشور مقصد شما و نوع خدمات موردنظرتان بستگی دارد.

کلام آخر

طی این راهنما با خدمات و هزینه‌های مشاوران و پشتیبانان اپلای مورنینگ آشنا شدید. علاوه بر خدمات ذکر شده، می‌توانید از مشاوره آنلاین پشتیبانان ApplyMorning کمک بگیرید و برای نیازهای خود درخواستی ثبت کنید. اگر قصد مهاجرت دارید برای رسیدن به کشور مقصد خود باید بهترین مشاورین و متخصصان را در کنارتان داشته باشید.

به  طور کلی می‌توان گفت بدون حضور یک پشتیبان مجرب و دلسوز رسیدن به کشور مقصد شاید امکان‌پذیر باشد، اما ماندگاری در آن کشور و حل چالش‌های پیش‌رو تا حدود زیادی غیر ممکن یا سخت خواهد بود. پس برای راحتی در امر مهاجرت به سایت https://applymorning.com مراجعه و درخواست خود را ثبت کنید.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند