پیرو برنامه ریزی انجام شده جهت ارتقای کیفیت و کاهش هزینه‌ دوره‌های مدیریت کسب و کار MBA و DBA این دوره‌ها در دوبخش حضوری و آنلاین برگزار خواهند شد و گواهی پایان دوره نیز از سوی دانشگاه تهران اعطاء می‌شود. 

اطلاعات دوره های MBA و DBA 

با توجه به نیازمندی‌های امروز کسب‌وکارها و شایستگی‌های لازم برای کامیابی در عرصه رهبری سازمان‌ها، و نیز با درنظرگیری نیاز توسعه‌ای کشور در میسر توسعه پایدار و بهره‌ور، پرورش مدیرانی صاحب سبک با افق دید مناسب جهت خلق آینده امری لازم و ضروری به نظر می‌رسد. در همین راستا دوره‌های MBA و DBA دانشکده فنی دانشگاه تهران با ارائه مهمترین سطوح دانشی مدیران سعی برآن دارد که ارزش آفرینی و رقابت در فضای جهانی امروز را برای علاقه مندان و فعالان حوزه مدیریت به شیوه‌ای کاربردی تبیین سازد.

مقرر است درپایان این دوره‌ها، دانش‌پژوهان به عنوان عضوی از جامعه متخصصین مرکز آموزش‌های عالی تخصصی دانشکده فنی شناخته شده و با دریافت گواهینامه و ریز نمرات معتبر دو زبانه فارسی و انگلیسی از دانشگاه تهران به عنوان اولین دانشگاه ایران و یکی از شناخته شده‌ترین دانشگاه‌های دنیا، بتوانند توانمندی علمی و اجرایی کسب شده از دوره‌ MBA و دوره DBA دانشگاه تهران را اثبات نمایند. 

مزایای دوره‌های جدید MBA و DBA

  • ارائه گواهی دوزبانه پایان دوره از دانشگاه تهران

  • کاهش هزینه‌های حضور در دوره‌های مدیریتی MBA و DBA

  • امکان مشاهده محتوای کلاس‌های آنلاین در هر ساعت شبانه روز

  • عملیاتی شدن مباحث با برگزاری کلاس‌های زنده

  • بالارفتن سرعت یادگیری دانش‌پذیران و پرهیز از فرسایشی شدن دوره

  • دسترسی به اساتید حرفه ای از طریق پنل کاربری و کارگاه‌های اجرایی

  • برگزاری کلاس های حضوری ویژه علاقه مندان به حضور در فضای دانشگاه

نحوه اجرای دوره‌های MBA و DBA:

دوره‌های حضوری پس از تایید هیئت رئیسه دانشکده و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با کرونا برگزار خواهند شد و کلاس‌های آنلاین نیز جهت مدیریت بهتر زمان و هزینه و نیز مدیریت شرایط موجود برگزار می‌گردند.

دوره‌های MBA و DBA مبتنی بر تجربه و دانش فنی اساتید حرفه‌ای، متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران، دانش‌آموختگان نخبه دانشگاه تهران، مفاخر برجسته کشور و متخصصان موفق و صاحب نظر می باشد. 

جهت مشاهده هزینه و سرفصل دوره‌های DBA در انواع گرایشات آن می توان روی عباریت روبرو کلیک نمود. ( سرفصل های دوره DBA )

جهت مشاهده هزینه و سرفصل‌های دوره MBA آنلاین می توان روی عبارت روبرو کلیک نمود. (هزینه دوه MBA آنلاین)

نحوه پذیرش و ثبت‌نام

پذیرش در دوره‌های مدیریت کسب و کار MBA و DBA دانشکده فنی دانشگاه تهران به صورت بررسی سوابق و مدارک خواهد بود و متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۸۸۲۲۵۴۰۲ یا  ۸۸۶۵۲۱۵۳ یا ۶۱۱۱۵۱۲۴ (با پیش‌شماره ۰۲۱) مرکز آموزش‌های عالی تخصصی دانشکده فنی دانشگاه تهران تماس حاصل نمایند و نیز افرادی که خارج از ایران هستند می‌توانند از طریق نرم افزار واتساپ با شماره ۰۰۹۸۹۳۰۳۷۰۹۰۹۷ پیام‌ها و سوالات خود را مطرح نمایند تا از مشاوره علمی لازم جهت حضور در این دوره‌ها بهره‌مند گردند. 

جهت پیش ثبت نام مستقیم دوره‌ها نیز می‌توان روی عبارت ثبت نام دوره های MBA و DBA کلیک نمود و با تکمیل فرم مربوطه کارشناسان آموزشی دانشکده با شما تماس حاصل می نمایند.

همچنین دسترسی به اطلاعات لازم در وبسایت رسمی مرکز در دانشگاه فرآهم خواهد بود.

این مطلب برایم مفید است
14 نفر این پست را پسندیده اند