بر اساس اطلاعیه مرکز آموز‌ش‌های عالی تخصصی دانشکده فنی دانشگاه تهران به عنوان یکی از پیشروترین مراکز علمی کشور، دوره DBA گرایش مدیریت استراتژیک مانند سال گذشته در سال ۱۴۰۰ نیز برگزار خواهد شد. مدیران و علاقه مندان به حوزه‌ مدیریت استراتژیک می‌توانند از این فرصت ویژه استفاده کرده و با حضور در این دوره ضمن آشنایی با مباحث مختلف کسب و کار، بر حوزه‌های استراتژیک متمرکز شده و یک دوره بالادستی و حرفه‌ای را تجربه نمایند.

مقرر است درپایان این دوره، دانش‌پژوهان به عنوان عضوی از جامعه متخصصین مرکز آموزش‌های عالی تخصصی دانشکده فنی شناخته شده و با دریافت گواهینامه معتبر دو زبانه فارسی و انگلیسی از دانشگاه تهران به عنوان اولین دانشگاه ایران و یکی از شناخته شده‌ترین دانشگاه‌های دنیا، بتوانند قابلیت علمی و اجرایی کسب شده در حوزه مدیریت کسب و کار بویژه با نگرش مدیریت استراتژیک را اثبات نمایند.

مهمترین دروس DBA گرایش مدیریت استراتژیک عبارتند از: آینده پژوهی، تفکر استراتژیک، هوش کسب و کار، تحلیل کسب و کار، طراحی کسب و کار، طرح ریزی استراتژی، جاری سازی استراتژی. جهت آشنایی کامل با سرفصل‌های این دوره و نیز استفاده از تخفیفات ویژه درنظر گرفته شده می‌توان روی عبارت روبرو کلیک نمود. (سرفصل‌های دوره DBA مدیریت استراتژیک دانشگاه تهران)

دوره آنلاین

لازم به ذکر است برای اولین بار سیستم جدید آموزشی پخش زنده آنلاین در این دوره‌ها به کار گرفته خواهد شد که ارتباط دانش‌پذیر از هرکجای ایران و حتی سراسر دنیا را بصورت مستقیم با اساتید دوره فرآهم می‌آورد. در این سیستم نوین آموزشی ضمن ارتقای چشم‌گیر کیفیت آموزش، هزینه‌های رفت و آمد به کلاس و نیز خطر ابتلا به ویروس کرونا به شدت کاهش یافته است. 

سایر گرایش های تخصصی MBA و DBA

علاوه بر دوره DBA مدیریت استراتژیک، علاقه مندان می‌توانند در سایر گرایش های از جمله: DBA مدیریت پروژه، DBA مالی و سرمایه گذاری، DBA مدیریت بازاریابی و DBA مدیریت فناوری اطلاعات و تحول دیجیتال نیز حضور یابند که بنا به علاقه یا زمینه کاری، هر داوطلب می‌تواند در یکی از گرایش های نام نویسی نماید.

همچنین دوره مدیریت کسب و کار در سطح MBA نیز توسط دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار می‌شود که علاقه مندان می‌توانند از این دوره نیز استفاده نمایند.

دوره‌های ام بی ای و دی بی ای دانشکده فنی دانشگاه تهران مبتنی بر تجربه و دانش فنی اساتید حرفه‌ای، متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران، دانش‌آموختگان نخبه دانشگاه تهران، مفاخر برجسته کشور و متخصصان موفق و صاحب نظر می باشد.

نحوه پذیرش و ثبت‌نام در دوره های DBA و MBA

پذیرش در دوره‌ MBA و DBA دانشکده فنی دانشگاه تهران به صورت بررسی سوابق و مدارک خواهد بود و متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۱۱۱۹۸۲۴ یا ۸۸۲۲۵۴۰۲ یا ۸۸۶۵۲۱۵۳ (با پیش‌شماره ۰۲۱) مرکز آموزش‌های عالی تخصصی دانشکده فنی دانشگاه تهران تماس حاصل نمایند تا از مشاوره علمی لازم جهت حضور در این دوره‌ها بهره‌مند شوند.

جهت پیش ثبت نام مستقیم دوره نیز می‌توان روی عبارت پیش ثبت نام دوره MBA و DBA کلیک نمود.

همچنین دسترسی به اطلاعات لازم در وبسایت رسمی مرکز در دانشگاه فرآهم خواهد بود.

این مطلب برایم مفید است
32 نفر این پست را پسندیده اند