قالیشویی گل ابریشم معتبرترین قالیشویی شمال تهران است. این قالیشویی با ارائه خدماتی مانند مبل شویی و شستشوی انواع فرش با بهترین و مرغوب ترین کیفیت و همچنین استفاده از مواد شوینده مرغوب یکی از بهترین قالیشویی ها از نظر مردم است.

شما می توانید با خیال آسوده فرش های ماشینی، فرش دست باف و حتی تابلوفرش های گران قیمت خود را به این قالیشویی بسپارید. قیمت پایین در عین حال کیفیت قابل تحسین قالیشویی گل ابریشم، در ارائه خدمات شستشوی فرش این مرکز را از سایر رقبای خود متمایز کرده است.

قالیشویی گل ابریشم توانسته است جهت رفاه حال مشتریان خود با وجود افزایش روز افزون نرخ دلار قیمت قالیشویی و قیمت مبل شویی خود را ثابت نگه دارد.

بهترین قالیشویی از نظر مردم جایی است که علاوه بر کیفیت مناسب دارای قیمت مقرون به صرفه ای نیز باشد.

قیمت قالیشویی شمال تهران چقدر است؟

شاید اولین سوالی که برای هر شخص پیش می آید این باشد که قیمت قالیشویی چقدر است؟ یا قیمت قالیشویی و شستشوی فرش چگونه محاسبه می شود؟ خوب است بدانید که قیمت قالیشویی با توجه به نرخ اتحادیه محاسبه و ارائه می شود.

نحوه محاسبه قیمت شستشوی فرش به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله عوامل موثر در قیمت شستشوی فرش می توان به متراژ و مساحت فرش اشاره داشت. نحوه شستشوی فرش ممکن است سنتی و یا تمام مکانیزه باشد. در روش قالیشویی تمام مکانیزه شخص دخالتی در امر شستشوی فرش ندارد. کیفیت مواد شوینده نیز تاثیر زیادی در قیمت قالیشویی دارد. نوع فرش که می تواند ماشینی، دست باف یا تابلو فرش باشد نیز در نحوه قیمت گذاری شستشوی فرش موثر است. همچنین هزینه حمل و نقل جهت شستشوی فرش نیز در محاسبه قیمت نهایی موثر است.

قالیشویی

قیمت قالیشویی نباید صرفا تنها گزینه در انتخاب قالیشویی مناسب باشد. عوامل همچون کیفیت و زمان ارائه خدمات از قیمت آن مهمتر است.

ارزانترین قالیشویی یا بهترین قالیشویی

شاید در هنگام انتخاب قالیشویی بهتر باشد قبل از هر چیز این سوال را از خودتان داشته باشید. شما در هنگام انتخاب قالیشویی مناسب، ارزانترین قالیشویی را انتخاب می کنید یا بهترین و با کیفیت ترین قالیشویی؟ اولویت اصلی شما کدام است؟ قیمت قالیشویی یا کیفیت قالیشویی؟

جالب است بدانید که شما با انتخاب قالیشویی گل ابریشم می توانید هر دو گزینه یعنی قیمت مناسب و در عین حال کیفیت مطلبوب را با هم داشته باشید. این قالیشویی ضمن ارائه کیفیت مرغوب و استفاده از مواد شوینده مناسب تمام تلاش خود را جهت ثابت نگه داشتن قیمت قالیشویی داشته است. مواد شوینده استفاده شده تاثیر زیادی در ثابت نگه داشته شدن رنگ فرش و همچنین جلوگیری از پوسیده شدن تار و پود قالی دارد. بنابراین انتخاب مواد شوینده مناسب هنگام شستن فرش بسیار حائز اهمیت است.

قالیشویی ابریشم

در صورت استفاده از موارد شوینده نامطلوب تاثیرات جبران ناپذیری به فرش های گران قیمت و شاید یادگاری خود وارد کنید. در انتخاب قالیشویی دقت کنید.

مبل شویی و قالیشویی ارزان قیمت

قالیشویی و مبل شویی های ارزان قیمت زیادی در سطح شهر به چشم می خورد. شاید در نگاه اول قالیشویی ارزان قیمت کمی وسوسه انگیز نیز باشد. گاهی اوقات ارزان ترین قالیشویی و مبل شویی، نمی تواند همزمان بهترین خدمات شستشوی فرش را به همراه داشته باشد. یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در هنگام انتخاب قالیشویی در نظر داشته باشید این است که، کیفیت شستشوی فرش شما به بهترین نحو ممکن انجام شود.

گاهی اوقات شاهد ارزان ترین قالیشویی شمال تهران یا سایر نقاط شهر بوده ایم؛ که متاسفانه نتوانسته اند کیفیت مرغوبی در جهت شستشوی فرش به مشتریان خود ارائه دهند. حتی در برخی موارد به دلیل استفاده از مواد شوینده نامرغوب به فرش های گران قیمت آسیب های جبران ناپذیری وارد نموده اند. همانطور که گفته شد مواد شوینده استفاده شده بسیار اهمیت دارد.

بهترین قالیشویی در شمال تهران از نظر مردم چه ویژگی دارد؟

طبق نظر سنجی های انجام شده بهترین قالیشویی در شمال تهران از نظر مردم این منطقه، قالیشویی هایی هستند که علاوه بر ارائه خدمات به موقع یعنی تحویل و بازگردانی فرش در تاریخ و ساعت مقرر باید بتوانند خدمات با کیفیتی نیز ارائه نمایند.

در این نظرسنجی به مواردی همچون قیمت قالیشویی و مناسب بودن نرخ قالیشویی نیز اشاره شده است. قالیشویی از نظر مردم بهترین است که به فرش های گران قیمت آن ها آسیب نزند. قالیشویی هایی که از مشتری علاوه بر دریافت قیمت شستشوی فرش تقاضای پاداش یا انعام می کنند از نظر اکثریت مردم جالب و مورد تایید نیست.

نحوه ثبت سفارش و دریافت خدمات از قالیشویی گل ابریشم

خدمات ارائه شده در قالیشویی گل ابریشم را می توانید به صورت آنلاین و از طریق سایت قالیشویی گل ابریشم دریافت نمایید. همچنین می توانید به صورت تلفنی و از طریق شماره های درج شده در سایت قالیشویی گل ابریشم درخواست خدمات شتشوی فرش یا مبل شویی خود را با بهترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین قیمت از این قالیشویی دریافت نمایید.

قالیشویی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

1. قالیشویی که به مکان زندگی شخص نزدیک تر باشد.

2. قالیشویی که دارای مجوز رسمی از سمت اتحادیه باشد.

3. قالیشویی که در ارائه خدمات خود به موقع و سر وقت رسیدگی کند.

4. قالیشویی که قیمت آن بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی ارائه شده باشد.

5. و از همه مهمتر قالیشویی که در ارائه خدمات خود صادق و قابل اعتماد باشد.

6. قالیشویی که مشتریان قبلی از خدمات ارائه شده توسط وی رضایت کامل داشته باشند.

7. قالیشویی که به فرش های گران قیمت و یا یادگاری شما آسیب وارد نکند و از مواد شوینده مرغوب جهت شستشوی فرش استفاده نماید.

کلام آخر در انتخاب قالیشویی مناسب

در نهایت این شما هستید که انتخاب می کنید کار شستشوی فرش خود را به کدام مرکز بسپارید. در انتخاب مرکز قالیشویی دقت کنید. از مراکزی خدمات دریافت کنید که حتما دارای مجوز رسمی باشند. قبل از انتخاب حتما نظرات و پیشنهادات مشتریان قبلی را مطالعه نمایید. زیرا دید بهتری در انتخاب به شما می دهد.

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند