وی افزود: باتوجه به شیوع کرونا همه عوامل این سختی و مشکلات را تحمل کردند که یک اثر کمدی جذاب را برای مخاطبان داشته باشیم.

چلنگر عنوان کرد: من نقش خودم را به‌عنوان مترجم بازی کردم و در کنار آن اتفاقاتی برای من رقم می‌خورد. بازیگری، تجربه جالب و متفاوتی برای من بود. البته هنرمندان و فوتبالیست‌ها هر کدام سختی کار خودشان را دارند.

وی گفت: هنر وجه تشابه بسیاری با فوتبال دارد. سلسله‌مراتب فوتبال و فیلم بی‌شباهت به هم نیستند. در فیلم تهیه‌کننده به‌عنوان سرپرست تیم است و کارگردان به‌عنوان سرمربی، عوامل را هدایت می‌کند. آقای کارگردان چند دستیار دارد که آنها همزمان با کارگردان همه جزئیات را بررسی می‌کنند. در یک فیلم یا سریال، عوامل مثل یک تیم فوتبال با هم هماهنگ هستند.

چلنگر درباره پیشنهاد جدید برای بازیگری گفت فعلا پیشنهادی برای بازیگری به دستم نرسیده است، اما بازی در سریال چوب خط تجربه خوبی برای من بود.

وی درباره واکنش‌های مخاطبان نسبت به نقش‌آفرینی وی توضیح داد: واکنش‌های جالبی از طرف مخاطبان و دوستان نزدیک دریافت کردم. حتی دوستانی که مدت‌ها بود صدای آنها را نشنیده بودم، با من تماس گرفتند. آنها تعجب می‌کردند که در کنار مترجمی، بازیگری کردم. به آنها گفتم که در نظر داشتم بازیگری را امتحان کنم و شرایط فیلمسازی را بدانم. همه از نقش من خوششان آمده بود.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند