به گزارش «ایسنا» این بازیگر با انتشار متنی در صفحه شخصی خود از همکاری‌های پیشینش با رحمانیان در نمایش‌های «ترانه‌های قدیمی»، «سینماهای من»، «آدامس‌خوانی» و «آینه‌های روبه‌رو» به نیکی یاد کرده و گفته  اسفند سال گذشته هم مشغول بازی در نمایش «روزهای رادیو» دیگر اثر این کارگردان بوده که اجرایش به‌دلیل همه‌گیری کرونا، ناتمام ماند. او در بخشی از متن خود نوشته: «این‌بار هم یاد گرفتم که اگر همه دنیا بخواهند ارزش‌ها، انگیزه‌ها و شور و عشق و تعهد مرا نسبت به حرفه‌ای که برایم مقدس است، به هیچ انگارند، ایستادگی کنم. چراکه پشت سرم کارگردانی را دارم که چارچوب‌های حرفه‌ای و اخلاقی حرفه‌اش را هنوز در هیاهوی صداهای گوش‌خراش و  سازهای ناکوک از یاد نبرده.»

بهنوش طباطبایی در بخش پایانی نوشته است: «من قوی می‌مانم، نا امید نمی‌شوم. صبر می‌کنم برای آمدن روزهایی که با قدم‌های استوار به صحنه نمایش بازگردم نه با قدم‌هایی لرزان و سست...»

در سه اجرای نخست این نمایش، بهنوش طباطبایی با گربه‌اش روی صحنه بازی کرده بود، اما در اجرای یکشنبه شب این اپیزود اجرا نشد و رحمانیان با خواندن متنی، اعلام کرد که مشکل اپیزود «بانو و گربه ملوس» حضور گربه بهنوش طباطبایی روی صحنه نمایش بوده است. او در این متن بارها به احادیث و روایاتی استناد کرد که از قول بزرگان دینی درباره نگهداری حیواناتی مانند گربه و خروس و گوسفند و... و برکاتی که این حیوانات به همراه دارند، روایت شده است.

رحمانیان خطاب به تماشاگران این نمایش اعلام کرده که اپیزود «بانو و گربه ملوس» به خواست و اراده‌ شورای نظارت مرکز هنرهای نمایشی و مدیرکل اداره‌ هنرهای نمایشی با مشکل ممیزی مواجه و حذف شده است. وی همچنین اشاره کرده که پیش از این هم حیوانات دیگری مانند اسب و مار و خرگوش در اجرای نمایش‌هایی مانند«کلبه عمو تم»، «عرق خورشید، اشک ماه» و «اثر پرتوهای گاما...» روی صحنه حضور داشته‌اند.

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند